Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, férfiak! Nektek lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Nektek lenne ezért lelkifurdalásotok? (Kifejtés lent)

Figyelt kérdés

Szerelmesek vagytok egy lányba, és úgy tűnik, nem reménytelenül, de még csak flörtölés megy. (A csajszi bizonyos okok miatt extra óvatos.) Aztán egy partin részegen lefeküdtök egy másik csajjal.

A szerelmetekkel pár napra rá összejöttök. Minden szuper vele. Lenne lelkifurdalásotok azért a részeg kalandért?


(Nem valós történet, csak érdekel a "férfilélek" :D )


2021. máj. 10. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

lenne. én amilyen hülye vagyok be is vallanám fő az őszinteség.

egy kapcsolatot nem lehet hazugsággal kezdeni.

2021. máj. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

A flörtölés nem egy párkapcsolat kezdete, a flörtölés semmi, kb. az a kategória, mint simán beszélgetni ismerkedési szándékkal. Ha nem vagy párkapcsolatban, akárhány emberrel flörtölhetsz.

A "szerelmes, és úgy tűnik, nem reménytelenül" dolog, az pedig nem az az igazi mélyszerelem (ami erős kötelék, kapcsolat, érzelmek és élmények révén alakul ki), hanem vagy fellángolás, vagy rajongás egy elképzelt illúzióért.

Szóval nem lenne lelkifurdalásom.

2021. máj. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem iszom alkoholt, és ezt akkor is megcsinálnám amennyiben nem vagyok együtt a lánnyal, de a másikat kívánom, ha józan lennék, és nem lenne miatta lelkifurkám sem, hisz nincs miért legyen. A másik lánynak nincs köze hozzá, amíg nem vagyunk egy pár.
2021. máj. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert akibe úgy erzem, hogy szerelmes vagyok, akkor eszembe sem jutna a másikkal barmit is csinálni. :)
2021. máj. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha valakibe tényleg szerelmes vagyok és szinte viszonzott is, még részegen sem dugok meg mást. Ha mégis, akkor ott nem volt szerelem, csak szimpla flört.
2021. máj. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerelem? Akkor nem látsz mást csakis (őt)!

Persze gondolom mindenki más akkor is ha szerelmes.

2021. máj. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Régen lett volna, most már, hogy látom, mi megy a világban, nem lenne. Akkortól járunk, amikor ezt kimondjuk, előtte nincs senki hűségre kötelezve.
2021. máj. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!