Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan változott meg a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változott meg a kapcsolatotok annak hatására, hogy a párotok önszántából leadott nagyobb súlyfelesleget?

Figyelt kérdés
Azt is írjátok oda, hogy nő vagy férfi a párotok.

2021. máj. 14. 11:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mikor összejöttünk én pont meg voltam hízva, a párom meg igencsak lefogyva. Én vagyok a nő, ő férfi.


Na hát én ledobtam 13 kilót (mondjuk az utolsó 3 kiló az nem direkt, beteg vagyok) ő meg, mivel mindig főztem, csomagoltam neki uzsonnát, felszedett 10et!


Így most bikini bodynk van :D

2021. máj. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és előtte is meg most is ugyanolyan jó a kapcsolat, de azt gondolom, mindegyikünk önbizalmát megerősítette a változás :)
2021. máj. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A mi esetünkben én voltam az, aki fogyott, és a kapcsolat inkább csak romlott, bár sztem alapvetően nem a fogyás miatt... mondjuk alapvetően nem zavarta a páromat a súlyfelesleg, és én az egészségem miatt kezdtem fogyni. Ami talán hozzátett a kapcsolat romlásához és végül a szakításhoz, és köze volt a fogyáshoz, az volt, hogy elég furán kezelte az életmódváltásomat, nem figyelt arra oda, amit többször elmondtam neki, és ez iszonyatosan frusztrált. Legalább 5-6x elmondtam neki, hogy orvosnál voltam, diagnosztizáltak PCOS-sel, nem kellene ezentúl cukrot ennem és lisztből is a teljes kiőrlésűt kellene fogyasztanom. Aztán folyamatosan az történt, hogy hozta nekem haza a tescós kakaóscsigát, Milka csokit stb., és bamba kikerekedett őzikeszemekkel kérdezte, hogy "te már ezt nem szereted, hogy nem kéred?"... szóval inkább annyiban segített tisztábban látni dolgokat, hogy mennyire nem figyelt rám oda a kapcsolatunk utolsó 1,5-2 évében.
2021. máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13-as: ja azt kifelejtettem - én nő vagyok, ő férfi.
2021. máj. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!