Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyobb súlyfelesleggel...

Nagyobb súlyfelesleggel rendelkező sorstársaim! Hányszor egy héten és mit edzetek?

Figyelt kérdés
Kort és súlyt is írjatok. Köszönöm a válaszokat. Kitartást mindenkinek!!
2018. jan. 20. 23:46
 1/5 anonim válasza:
szia! 18 éves vagyok 94kg. Inzulin rezisztenciám van,ezért a nagy súly. Minden nap eddzek kivéve,ha semmiképp nem jut rá időm egy nap. Erősítek. Ez ajánlom. De vedd figyelembe,hogy minden ember máshogy fogy könnyebben. Próbálj ki több módszert és érezni fogod,hogy melyik a számodra megfelelő. Kitartást neked is!
2018. jan. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 22éves fiú vagyok, 185/112kg. 137-ről indultam. Első 15kilót csak étrend váltással adtam le. Azóta pedig konditerembe járok, heti 4x, ahol kardio, saját testsúlyos és súlyzós edzést is végzek, alkalmanként 1,5-2órát vagyok lent. Emellett heti 3x1órát eljárok úszni is, az orvos javaslatára.

De Neked is azt javaslom, hogy az első az étrend. Én addig nem is nagyon tudtam normálisan edzeni, meg esélytelen is lett volna.

Fél éve kezdtem, tudom, hogy később nem fog ilyen könnyen csúszni, de kitartó vagyok, mert látom, érzem és hallom a változást:)

Sok sikert Neked is!

2018. jan. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha dolgozok, munka után sétálok. Fokozatosan növelem a távot, a cél, hogy hazáig menjek (kb. 9 km).


Próbáltam tornázni, futni, úszni, de azokat nem szerettem. Focizni jó, ha van kivel, és a jóga se volt rossz.


35/105 kg

2018. jan. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42/F/100 kg. Koplalni nem bírok, de mindenhová, minden nap bicajjal járok, még hóesésben is. Van, hogy csak a boltba (2 km), ha több helyre is, akkor 10-15 km, de jó időben egy nagyobb kör 40 km is tud lenni. kb 8-10 kilót fogytam. Ja és nem görcsölök rá a témára.
2018. jan. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

38/n, 172 cm, 83 kg.

Naponta 10 km séta (2x5), heti 2 úszás, és ha nem nagyon pocsék az idő, akkor biciklivel járok munkába.

2018. jan. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!