Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gyerekes férfi... első ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes férfi... első ilyen kapcsolatom lenne mire kell odafigyelnem?

Figyelt kérdés

Hosszú kapcsolat után vagyok, sajnos eljutottam oda a korban hozzám illők és aki tetszik is ...majdnem mind elvált és gyerekes. Vagy vàrjak? De mire vàrnèk később se javul ez hiszen minèl idősebb valaki annál nagyobb erre az esély.


Eddig olyan tanácsokat kaptam figyeljek arra hol a határ az exnővel kapcsolatban ( tényleg a gyerek miatt beszélnek , nem e járnak össze stb)


2021. máj. 22. 15:53
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
93%
Gyerekes ferfikent en is mindig azt kapom vissza a baratnomtol, hogy az exet meg mindig nem engedtem el. Pedig aztan egyaltalan nincs koztunk semmi. Nem is lesz. En teljesen minimalizaltam az informalis kapcsolatot is, es sosem keresem. Megis megkapom.
2021. máj. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
1 Ahol közös gyerek van, ott nyilván beszélni kell tartani a kapcsolatot. Ezzel jár csak tudni kell hol a határ , és ez mindnekinek más.
2021. máj. 22. 16:03
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, a legtöbb vált kapcsolat után minimális a viszony az exszel, főleg ha nem friss a válásuk, illetve régóta szétmentek. Hidd el, sokan örülnek hogy megszabadulnak a férjüktől feleségeiktől.

Inkább a gyerek a kérdés hogy te hogy állsz hozzá. Mert lehet hogy ritkán van láthatás, de ez változhat.

2021. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
3 A gyerek az anyjánál van elhelyezve, láthatás a kéthetente hétvége meg ünnepek fele ez nagyjából van betartva. Igazából kicsi még, 3 éves.
2021. máj. 22. 16:14
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Az én új párom is folyton azzal idegesít, hogy miért nem hagy békén az ex. De könyörgöm, a gyerek miatt muszáj beszélni, ami 99%-ban messengeren zajlik. 2-3 naponta ír, de csak a gyerekről. Nekem is igényem van rá, hogy tudjam mi van vele, de ez nem az exről szól.

3 éve az új párommal vagyok, de a mai napig vitaforrás ez a téma.


40F

2021. máj. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
5 Akkor ez nem véletlen, hogy említették. Én ennyi miatt nem szólnék de tudok olyanról ahol az apuka a láthatáskor ott alszik 2 napot. (Az anyukának nincs új párja ) ... nos az már lehet nem tetszene de ez szerencsére nincs így.
2021. máj. 22. 16:31
 7/35 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos nálunk is probléma ez. Én vagyok az exfeleség, és hiába az égvilágon semmit sem akarok a gyerekeim apjától, mármint párkapcsolat szempontjából, az új barátnő féltékeny rám (pedig rám kellene a legkevésbé annak lennie...) Ezzel megnehezíti, hogy normálisan tudjunk kommunikálni a gyerekeinkkel kapcsolatban.
2021. máj. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
42%
MINDIG csak a 2. leszel a gyerek után. És ha nem viselkedsz, majd elmegy panaszkodni az exnek, az meg leszop...izé, megvígasztalja.
2021. máj. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
83%

Arra kell odafigyelned, hogy minél messzebbre elkerüld őket.

Most biztosan le leszek pontozva, és elnézést is kérek a gyerekes férfiaktól, nem őket akarom megbántani, de gyerekes férfihoz véleményem szerint gyerekes nő passzol, pontosan a fent említett problémák miatt. Ha mind a kettőnek van gyereke, akkor mindkét oldalon talán ugyanazok a problémák merülnek fel, nincs belőle akkora vita.

Ez az én véleményem. Bár ez talán nem is mérvadó, mert nekem nemhogy a másé, de még saját gyerek se kéne.

2021. máj. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
9 Nemtudom hány éves vagy és milyen korban keresel, nekem 8 éves kapcsolat után ujra ismerkedni nem egyszerű , és rá kellett jöjjek megváltoztak a dolgok, eltelt az idő és a “kínálat” 80%-a gyerekes. Hízelgő persze hogy 25-26 évesek is ismerkednének velem, de nem szeretnék ennyivel fiatalabb párt.
2021. máj. 22. 17:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!