Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gyerekes férfi... első ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes férfi... első ilyen kapcsolatom lenne mire kell odafigyelnem?

Figyelt kérdés

Hosszú kapcsolat után vagyok, sajnos eljutottam oda a korban hozzám illők és aki tetszik is ...majdnem mind elvált és gyerekes. Vagy vàrjak? De mire vàrnèk később se javul ez hiszen minèl idősebb valaki annál nagyobb erre az esély.


Eddig olyan tanácsokat kaptam figyeljek arra hol a határ az exnővel kapcsolatban ( tényleg a gyerek miatt beszélnek , nem e járnak össze stb)


2021. máj. 22. 15:53
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

18 Nem kell elmarni senkit, a mi esetünkben is már egy éve el voltak válva, mikor én megismertem.

A normális viszony határa mindenkinek máshol van, van akinél ez pár hívás a gyerekről van akinél meg ottalvás stb.

2021. máj. 22. 18:23
 22/35 anonim ***** válasza:
79%
Én azért szakitottam mert rámtelepedett és féltékenykedett ok nélkül. Nem véletlenül lett ex az ex csak ezt sok ostoba nő nem birja felfogni. Aztán csodálkozik ha kirugja az ember mert megunja az álandó féltékenykedést és acsarkodást.
2021. máj. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
85%
Remenykedj, hogy normális az ex. A gyerekről való kommunikalas teljesen érthető, de mondom az én barátnőm megcsinált olyat is, hogy tudta hogy elutazik az exe az új párjával és aznap bedobta, hogy beteg lett a gyerek hányok stb, amire átmenet hozzájuk a volt férje békésen aludt a kislány..... És még sok gusztustalan dolgot tudnék írni amit ő mesélt el...
2021. máj. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Hát igen vannak érdekes dolgok, de nem akarok előre ítélkezni hiszen nemtudhatom.Talán annyival könnyebb, hogy neki is van új párja már egy ideje.
2021. máj. 22. 18:33
 25/35 anonim ***** válasza:
88%
21: az elmarás alatt azt értem, hogy van egy kialakult kapcsolat a válás után, ami megfelelő mindkét félnek. Ekkor jön az új kapcsolat, aki mindezt megpróbálja borítani, merthogy milyen dolog az, hogy "ezek ketten milyen jól elvannak, pedig elváltak. Biztos rá akar még mászni a pasimra". Pedig szó sincs erről, csak jó lenne ha megmaradna a normális kapcsolat a gyerek és a saját idegrendszerünk védelme érdekében. Nem mindegy, hogy normális hangnemben tudunk beszélgetni, mint két régi ismerős, vagy feszengve, gyűlölködve. Nekem ez a tapasztalatom, exfeleségként.
2021. máj. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Mindig az új párt hibáztatjak az exek, és ők sosem hibásak. Mi már ezt megszoktuk. Én is akármilyen jót teszek a gyerekkel is az csak rossz lehet az ex szemében, a gyerek azt mondja hogy hazudjunk az anyjának mert kiakad, ha megtudja velem jött el.. Ez mi??? Én elhiszem higy vannak normális exek is de én pont kifogtam egy olyat aki, egyáltalán nem örül hogy vagyok én.
2021. máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
25 És neked exfeleségként a jelenlegi párod hogy áll ehhez? Mert ez ugyanúgy a másik oldalon is gond lehet....
2021. máj. 22. 18:44
 28/35 anonim ***** válasza:
71%
26: kezet foghatunk, én pedig pont kifogtam egy erőszakos, féltékeny új barátnőt... De tudom, csak az ex lehet hibás a te meglátásod szerint.
2021. máj. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
27: teljesen normálisan áll az exférjemhez, ha találkoznak, kezet fognak, és beszélnek pár szót, leginkább munkáról, mert ugyanaz a szakmájuk. Nincs kakaskodás, féltékenység, ha ezt kérdezed.
2021. máj. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Mindenki a saját álláspontját védi, ebben nehéz igazságot tenni nem is lehet szerintem.
2021. máj. 22. 18:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!