Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gyerekes férfi... első ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes férfi... első ilyen kapcsolatom lenne mire kell odafigyelnem?

Figyelt kérdés

Hosszú kapcsolat után vagyok, sajnos eljutottam oda a korban hozzám illők és aki tetszik is ...majdnem mind elvált és gyerekes. Vagy vàrjak? De mire vàrnèk később se javul ez hiszen minèl idősebb valaki annál nagyobb erre az esély.


Eddig olyan tanácsokat kaptam figyeljek arra hol a határ az exnővel kapcsolatban ( tényleg a gyerek miatt beszélnek , nem e járnak össze stb)


2021. máj. 22. 15:53
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 9-esnek. Ha a nőnek is van (kis) gyereke, akkor talán jobban elfogadja, hogy tartani kell a kapcsolatot a gyerekek érdekében, és nem az újrakezdés lehetősége miatt.
2021. máj. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
39%
miért kell a használt pasi, aki már egyszer bebizonyította, képtelen egy párkapcsolatot megtartani?
2021. máj. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nincs igaza, amennyiben kozos gyerek vallalasa is kepben van. Aki 7/24-ben ott van veluk. A lenyeg, hogy a probaljatok meg a boldogsagot fenntartani, legyen meg egymas fele a tisztelet, akkor nem lesz baj.
2021. máj. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem meg igenis akad szingli férfi. 30 évesen nekem is akadt,de még 35 évesen is csak észre kell venni oket
2021. máj. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

12 Ha azt nézzük már mindenki “használt” a te szavaiddal élve, nekem is 8 éves élettársi kapcsolatom volt, igaz gyerek nem született.


14 Mit érek vele ha más téren meg nem vonz? Vagy épp nem jövünk be egymásnak?!

2021. máj. 22. 17:46
 16/35 anonim ***** válasza:
7%

15.-re a kérdezőnek.


Akkor meg mit sipítozol itt? Nyeld be, hogy mindig csak egy ürítőlyuk leszel a gyermek, és annak anyja után!

2021. máj. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
93%
Arra kell figyelni, hogy milyen az exe.. Sok ex nincs túl a férjen és mindent IS megtesz azért, hogy kinyirja az új kapcsolatot. Lásd a kommentekbol is, az ilyen uritk lyuk duma, meg te mindig második leszel stb stb, ezek mind olyan exek akik szándékosan ártanak a bolt párjuk kapcsolatának, egyszerűen betegek és nem tudjak elfogadni, hogy más nő mellett lesz boldog az akit szeretnek.
2021. máj. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
29%

A 17-es meg tipikusan az az "új nő", aki megpróbálja kisajátítani a férfit, elmarni mindentől IS, ami a régi életéhez köti, még a gyerekektől is.

Áruld el, miért baj, ha az egykori házastársak képesek normális viszonyban maradni egymással? Ennyire alacsony az önbizalmad, hogy rettegned kell attól, hogy az exfeleség vissza tudja csábítani a pasidat?

2021. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

16 Én normális hangnemben írtam aki sipítozik, és alpári stílusban ír az itt te vagy.


Ha meg annyira az ex lenne az első, akkor nem vált volna el tőle, hanem simán visszamenne hozzá. Vannak ilyen esetek is. De olyanok is ahol mindkét félnek màr új pàrja van.

2021. máj. 22. 18:21
 20/35 anonim ***** válasza:
87%
17 vagyok, nem vagyok új nő 😂😂😂csak a baráti tarsagunkban láttam már cifra dolgokat. Sőt a legjobb barátnőm is, olyan jatszmakat csinált a voltferje párjával amit nem lehet megtenni. Sajnálom én nem szoktam támogatni a gusztustalan viselkedést.
2021. máj. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!