Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gyerekes férfi... első ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes férfi... első ilyen kapcsolatom lenne mire kell odafigyelnem?

Figyelt kérdés

Hosszú kapcsolat után vagyok, sajnos eljutottam oda a korban hozzám illők és aki tetszik is ...majdnem mind elvált és gyerekes. Vagy vàrjak? De mire vàrnèk később se javul ez hiszen minèl idősebb valaki annál nagyobb erre az esély.


Eddig olyan tanácsokat kaptam figyeljek arra hol a határ az exnővel kapcsolatban ( tényleg a gyerek miatt beszélnek , nem e járnak össze stb)


2021. máj. 22. 15:53
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ezt mondtam, hanem hogy nálunk pl úgy állítja be, hogy én gonosz vagyok... Miattam nem megy be az apuka a gyerekert, és inkább pár utcával odébb veszi fel. Miattam nem vált két szót sem vele, pedig ezek nem így vannak. Ő tett érte nagyon sokat, én leirtam az én álláspontom mert ez így van, amikor már a saját gyereke hazudik a saját anyjának, annyira nem bírja elviselni, hogy velem is jól kijon akkor nem hinném, hogy velem van a probléma. Sajnalom ha nálatok po t a fordítottja a helyzet, nekem más a tapasztalatom. De mindig azt mondják a barátaim is, hogy túl rendes vagyok, nem kéne ennyire szeretnem a párom kislányát, de akkor gondolom még azért kaonam az ívet.
2021. máj. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
26: ja és én örülnék, ha akarna az új barátnő közös programot a gyerekeimmel. De nálunk inkább a kavarás megy a gyerek irányába is, ha jól sejtem.
2021. máj. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Sajnalom... Az viszont azért nem értem meg mert a volt párod ezt eszlelhetne,ha szereti a gyereket. Nálunk most jön a közös gyerek, de már a kislány mondta, hogy az anyukája szerint az nem a testvére és ne mondjunk ilyeneket... Szóval igencsak nehezíti a dolgainkat, de én remélem, hogy az idő mindent megold, kívánom, hogy nalatok is rendezodjon.
2021. máj. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
86%

Köszönöm, viszont kívánom nektek is!

Észreveszi biztos, legalább is valami miatt nem szoktak elmenni hozzájuk, és nem szerveznek közös programot a barátnőjével. Régebben kérdeztem, hogy miért, állítólag azért, mert "feszült volt a hangulat". De ez az ő dolguk, ez van.

2021. máj. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Én meg csak anyukákat találok...kerdező lehet randiznunk kellene???
2021. jún. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!