Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen előfordult már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen előfordult már?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan sztorija érdekelnek, akik szerelem első látásra jöttek össze a párjukkal.


Például, ha van ilyen köztetek, hogy:,, étteremben üldögélt egyedül, ránézett,és bumm...beleszerettem, odamentem

Ilyenek érdekelnének, ha vannak😊



2021. máj. 25. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1. A bnoim egy sraccal beszelgettek. Nyomultak rá. En meg sem szólaltam. Másnap engem hívott el randira a lányok garmadából. 2 éves kapcsolat lett. Ő lett életemben az első barátom.

2. Felvettek stoppal. Azután nem akart a srác hazavinni elvitt haverokkal tópartozni, nem szálltam ki a kocsibol, hazavitt, azután csak a nevem számom nyomozta, nagyon sokat kuzdott, elköltöztem 100 km re is munkaugyben, ott is megkeresett.(ezen kívul rengeeg egyéb sztori mire összejöttem vele) Ő lett az 1. nagy ő.

3. Egy vendégláto helyen cigiztem kint. Az ut tuloldalán állt egy srác es teljesen egymást bámultuk és nem vettuk le a szemunket egymásrol. Bementem. Utanam jött. Rászálltak a csajok(voltak bent ismerosei),de átverekedte rajtuk magát és odajött hozzám.

4. Kerestem szexkapcsolatot. Első randin lett szex, azóta a férjem.

2021. máj. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 ó, ezek, de jók 🤩
2021. máj. 25. 19:01
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 jó szép lehetsz, akkor+ jó kisugárzás
2021. máj. 25. 19:03
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez vmi vakszerencse, vagy nem is tudom. Véletlenek. Sors.

Nem vagyok egy topmodell.

1.voltam

2021. máj. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Jelen! :))) Akármilyen pocsék vége is lett, a legutolsó kapcsolatomban ezt éreztem. :))) Az első nap amikor megláttam annyit mondtam csak magamban: "Na, nekem ez a nő így ahogy van, KELL. Második lehetőség nincsen." Életem egyik legjobb napja volt - a szép későtavaszi napsütésben sétáltunk a városban, ettünk chana masalát, kimentünk a Margit-szigetre, kimentünk a patakpartra, Mekiztünk, végül visszakísértem a Délibe. :))) Lehet engem szentimentális bolondnak hívni, de ebből az emlékből éltem sokáig.
2021. máj. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 ó, de jó ez is🥺 mi fogott meg a lánynak nagyon?
2021. máj. 25. 20:56
 7/10 A kérdező kommentje:
*lányban
2021. máj. 25. 20:56
 8/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Általában az első, amit megnézek, a szem, és a mosoly. Bizton állíthatom, hogy az volt az ELSŐ ami megfogott benne. Ha valakinek a szeme nem tetszik, az jó eséllyel halott ügy nálam. Ezenkívül külsőre (testalkat, etc) is nagyon az ideálom. :)))
2021. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#milyen szeme volt? Forma, szín 😊
2021. máj. 25. 21:26
 10/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Sötétbarna szeme van, kicsit húzott. :))) Ha szemceruzával megfestette, nagyon szépen kiemelte. :)))
2021. máj. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!