Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok van olyan amikor Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van olyan amikor Ti kezdeményeztek egy fiúnál? Mikor fordul elő ilyen?

Figyelt kérdés
2021. máj. 26. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kezdek szerelmes lenni. De el szoktak utasítani.
2021. máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor tudják h esélytelen.
2021. máj. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz, mint az egyesnél.
2021. máj. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, előfordul. Többször mint én mozdulok.
2021. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Csúnya vagyok, szóval nálam soha nem kezdeményezett senki. Párszor megtettem (általában olyanoknál, akik a legjobb barátnőmet akarták felszedni, de neki nem kellettek), de csak egyszer nem utasítottak el. Utólag jobb lett volna, ha az az egy is elutásít, mert a külsejénél csak a személyisége volt rosszabb (pedig az elején a kedvessége tetszett meg).

Egyébként a férfiak akkor is azt hiszik, hogy kétségbeesetten hajtok rájuk, amikor csak kedves és udvarias vagyok vagy praktikus tanácsot kérek (pl. egyik diákmunkatársamra ráírtam, milyen volt a felsőfokú angol nyelvvizsga, amit pár hónapja csinált és amire én is készültem, erre letiltott).

2021. máj. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor fordul elő, ha az adott férfi nem lép és úgy gondolom, hogy csak félénk. Eddig 1x "bejott", de csak kavargatás lett belőle, komolyat nem akart.

A többi nem jött be, bár nem is erősen nyomulok és mondom meg a tutit. Csak keresem a társaságukat, utalgatok, stb. Nem nagyon szokott bejonni. :D

2021. máj. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
En inkabb azt mondanam,hogy megprobalom kideriteni hogy mit akar,mikor felem veszi az erdeklodeset.Eddig nem igazan sikerult kideriteni.A helyzetbol adodva nyiltan meg nem volt lehetosegem megkerdezni,de annyit celozgatott,hogy ugyanabban a varosban akar lakni,mint en.A talalkozasok alkalmaval sokat nevetunk, megnyugszik, latszik,hogy nem tud mindenrol beszelni a korulotte levokel.
2021. máj. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amikor úgy érzem, hogy tetszek egy fiúnak, de túl félénk, hogy lépjen.
2021. máj. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nagyon odavoltam... nem egyszer kezdeményeztem. Általában pofára estem, hol előbb hol utóbb, de azért szép emlékek. :D
2021. máj. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
28%
Sosem kezdeményezek férfinál direktben! Viszont jelzéssel, mosollyal, metajelekkel igen:) Ha tetszik, akkor bizony csillognak a szemeim. Ezt ő is észreveszi. Utána neki kell lépnie. Ha nem teszi meg, akkor sajnos kuka. Vagy nem jövök be neki és akkor minek erőltessem, vagy egy gyáva nyúlbéla, aki meg nekem nem kell. Nem szeretem a gyenge férfiakat.
2021. máj. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!