Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok van olyan amikor Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van olyan amikor Ti kezdeményeztek egy fiúnál? Mikor fordul elő ilyen?

Figyelt kérdés
2021. máj. 26. 20:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Van aki nem veszi a lapot vagy nem akarja venni nehogy reagálnia kelljen, mert annyira nincs önbizalma. Volt, hogy az önbizalmáról beszélt, hogy ő csúnya.. Mondtam neki nagyon komolyan, hogy te egy helyes fiú vagy csak te nem tudod magadról. Akkor aztán nagyon zavarba jött. Hát nem tudom levágta e, hogy azért mondom mert nekem amúgy tetszik, nem csak udvariasságból dicsérgettem nem egyszer. Tényleg helyesnek tartom. Jó, értem azt is, hogy nem is tudja mit kezdjen vele amúgy sem. Úgy ahogy van nem tudja mit kezdjen vele... Igazából én sem tudom hogy kezeljem magamban a dolgot.
2021. jún. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!