Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy foglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy foglalt férfibe,mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kavarunk egymással titokba . Azt mondta a párja tud rólam. Nem akartam belészeretni,de elérte. Mit csináljak? Megőrít a pasi

2021. máj. 30. 20:40
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Kérdezte màr de letagadtam.
2021. máj. 30. 21:02
 12/28 anonim ***** válasza:
88%
Hát ez nem szép dolog de sajnos elég sokszor előfordult már a világtörténelemben. Azért a szexpartnered barátnőjét is megnézném, jó kevésre tarthatja magát hogy ezek után még nem adta ki az útját a "pasijának". De amúgy meg ha tud rólad és neked nincs senkid akkor ne raboljátok szerencsétlen lány idejét, szakítson vele a partnered, már ha van benne annyi gerinc aztán jöjjetek össze, ő meg hátha talál magának egy normális pasit.
2021. máj. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
59%
Letagadtad? Kivagy te valójában..
2021. máj. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
83%
Csapd le a kezéről! Hátha veled is megtörténik majd egy ilyen féreg férfi mellett jó eséllyel.
2021. máj. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
82%
Felejsd el!
2021. máj. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudom, ha már úgyis egy hárembe kerültél akkor itt a remek alkalom egy hármasra...
2021. máj. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
61%

Azok az önértékelések, te jó Isten! Apasikád otthon dugja a nőjét, majd te lenyalod a farkáról a cuccot. A nője tud rólad, de őt meg nem zavarja a csávókája fekáliás farka az anál után, amit veled tolt. A sztorim pont annyira piszkos és undorító, mint amilyen a te életed!


Aztán van egy nevető harmadik, a pasika, aki ingyel kefél két ekkora lúzer nőt. Innen gratulálok neki, de én előtte megnéznélek mindhármatokat.

2021. máj. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Te ostoba 17es ennyi erővel a nője meg utánam szopja a pasija farkát ,ekkora idiótát!!
2021. máj. 31. 05:41
 19/28 anonim ***** válasza:
68%
18, Pedig nagyon úgy fest, hogy csak te vagy szopatva.:D
2021. máj. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
35%

Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, azt meg különösen, hogy itt vetetted fel a kérdést... ahol ennyi idióta fotelszakértő van...

Ne is foglalkozz a sok tipikusan magyaros rosszindulatú emberrel.


Én tudom miről beszélsz, átestem rajta, beleszerettem egy nős pasiba. Utólag sem bántam meg, mert bár sok fájdalommal járt a kapcsolat, és aztán túltenni magam rajta, de ugyanakkor sok szép dolgot is hozott az életembe. Így kellett lennie.

Az kizárólag a te döntésed, hogy belemész-e vagy nem, hogy megpróbálod-e "elvenni" őt magadnak (és ő akarja-e ezt), de azt tudd, hogy ha "csak" harmadik leszel, az fájni fog, és jobb minél hamarabb túltenni magad rajta inkább.

De ne hibáztasd magad, a szerelem nem válogat, néha olyanba szeretünk bele, akibe nem kellene.

2021. máj. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!