Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt olyan csaj/pasi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan csaj/pasi az életedben, akibe totálisan szerelmes voltál, de nem tudtál össze jönni vele?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, akibe tényleg nagyon szerelmes voltál. Miért nem jöttél össze vele? Sikerült túl lépni rajta? Hogyan?

Kort és nemet is írjatok!



2021. jún. 19. 21:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, 17 évesen. Csak hülyített... Visszagondolva áldom az eget, hogy nem jöttem vele össze, mert fejben nagyon nem volt oké a srác..
2021. jún. 20. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Volt többször is. 43f
2021. jún. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
elbénáztam a dolgot, pedig nagyon tetszett (az nem kifejezés!) a srác. Én nem mertem kezdeményezni, ő nem akart, vagy nem tudom mi volt az oka, de már 3 éve nem láttam. Most már nem jut eszembe mindennap, csak ritkán. Sikerült elengednem hála az égnek. Mondjuk azóta se volt olyan, aki annyira tetszett volna, de értelmét már nem látom, hogy újra felvegyem vele a kapcsolatot.
2021. jún. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

volt


talált mást

2021. jún. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Gimiben volt egy srác, de nagyon bunkó volt velem, pedig elvileg ő is szeretett. Csak hát gimis "hierarchia", én pedig nem népszerű voltam, hanem pont hogy szekáltak.

Pár év után elmúlt a szerelem szerencsére, felszállt a rózsaszín köd és azután nem is érdekelt. Remélem soha nem futok vele össze még véletlenül se, szerintem elküldeném a francba, ha beszélgetni akarna velem.

Nem bántam meg, hogy nem jöttünk össze.

22l

2021. jún. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 moozygoo ***** válasza:
73%

Szinte csak ilyen volt xD

Volt akinél nem mertem lépni, volt akinél próbálkoztam de minden bizonnyal nem jöttem be neki.

Mivel ezekből nem volt semmi, így viszonylag rövid idő alatt elfelejtettem.

26F vagyok most, de ezek még régebben voltak.

2021. jún. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Teoodore válasza:
100%

Persze most is van beszélgetek vele és szoktunk együtt lógni bár nem vesz komolyan csak egy jo barátként gondol rám akivel hülyéskedik és beszari vagyok hogy bevalljam neki mit érzek iránta



F

2021. jún. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Most vagyok nagyon rossz
2021. aug. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lett volna.
2023. jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Van bizony.

Nekem is neki is családja van azóta.

Viszont sógornőm tesója ( báttyám feleségének az öccse). Közösek a keresztgyerekek. Így minden szülinapon találkozunk.. borzalmas érzés. Ilyenkor napokig, hetekig ő jár a fejembe. Mi lett volna ha? Hiányzik, kell nekem. 2 éve volt alkalmunk kettesbe beszélgetni. Próbáltam teljesen hétköznapi dolgokról beszélni. Megdícsértem milyen szép kisfia van. Erre a válasz: köszönöm de lehetett volna tőled is. Itt felelevenítettük a multat, mármint átbeszéltük, probalt közeledni is. Nem engedtem neki pedig minden porcikám erre vágyott. Ez nekem/nekünk egy örök vágy marad

2023. jan. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!