Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt olyan csaj/pasi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan csaj/pasi az életedben, akibe totálisan szerelmes voltál, de nem tudtál össze jönni vele?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, akibe tényleg nagyon szerelmes voltál. Miért nem jöttél össze vele? Sikerült túl lépni rajta? Hogyan?

Kort és nemet is írjatok!



2021. jún. 19. 21:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

20as vagyok. Lemaradt, hogy nem, nem sikerült túllépni

26 L

2023. jan. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Volt, az első nagyon rózsaszín ködös szerelem az életemben. Nem jöttünk össze mert ő kiment külföldre, csajozott és nem keresett. Plusz azt is be kell valljam, hogy bőven nekem is voltak hibáim a jellememben és jobb hogy nem jöttünk össze. Azóta amúgy felvettem vele újra a kapcsolatot, hónapokig beszélgettünk, de nem lett érdemben előrelépés


Másik, most történt : nem szerelem de lehetett volna. Az én reszemről lehetséges. A sztori hasonló mint az első, csak most én mentem külföldre. A sráccal nagy fellángolás még ki is jött hozzám…mindennap tartottuk a kapcsolatot. Aztán valahogy benne ez elmúlt, elmondta és iszonyat megbántott vele🤷‍♀️ Semmi értelmes indokot nem mondott, én hónapokig nagyon akartam, hagytam élni és nagyon hittem benne…

Hát ez, nem kellek eléggé:))

2023. jan. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok; az első sráchoz évek kellettek, még akkor is eszembe jutott amikor kapcsolatban voltam

A másodikon bőven túlleszek pár hónap múlva csak az illúzióm tették tönkre és kicsit az önbecsülésem

Legalább ott nem voltam szerelmes…

L

2023. jan. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Volt.
2023. jan. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!