Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért kommunikál mást a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kommunikál mást a nő mint ahogy valojában viselkedik?

Figyelt kérdés

Van egy holgy ismerosom mar tobb éve.... mindig azt kommunikálja h csak barátok vagyunk de kozben egyre tobbszor megölel és kozeledik. Szép lassan egyre közelebb kerültünk egymáshoz. És nem én eröltetem.

Persze most is azt momdja nem lesz kovetkezo lepes ( ez a szex lenne )


2021. júl. 2. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ölelésből a szex elég nagy következő lépés lenne.
2021. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2021. júl. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2es

Ja ez is en voltam :DDD kinlódok

2021. júl. 2. 20:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Végigolvastam, amit a kettes belinkelt.

Használd ki te is, ő is kihasznál. Próbáld megfektetni.

2021. júl. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4. Ok !
2021. júl. 2. 20:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én véleményem erről az, hogy ezt hívják érzelmi hintának.

Húzlak, aztán ellöklek, megint húzlak magamhoz, aztán újra ellöklek, és így tovább. Ez egy borzalmas játszma. Az elszenvedő felet durván fel tudja őrölni.

Lehet, hogy szándékosan csinálja, de az is lehet hogy nincs a tudatában annak hogy milyen következménye van annak amit csinál. Amit valószínűnek tartok az az, hogy valójában nem akar téged. Te valami pótlék vagy a szemében. Ha jön az, akit tényleg akar, akkor gondolkodás nélkül fog eldobni.

2021. júl. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6

Jaja... ez miatt tavol maradtam tőle de vegul csak nem birtam ellenállni és belezúgtam.

2021. júl. 2. 21:40
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha belezúgtál a fektesd meg nem jó taktika, inkább szakíts meg vele minden kapcsolatot.
2021. júl. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert nem tanult meg rendesen szocializálódni, passzív agresszív családban nőtt fel. Ilyenkor ha azt mondja, hogy nem érdekled, és úgy is teszel, ideges lesz, mert ő nem ezt értette alatta. Ha meg elküld téged, és előzőből tanulva mellette maradsz, akkor ő megmondja, hogy elküldött, minek kuncsorogsz még? Szóval mindig Ő neki lesz igaza, te meg gyökér leszel, mert kijátszik.
2021. júl. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!