Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhozzam falura a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhozzam falura a barátomat, vagy az felér egy öngyilkossággal? F

Figyelt kérdés
Együttvagyunk (két fiú) pár hónapja, de nagyon komoly. Az anyámnak elmondtam, hogy mi van. Ő azt mondta, hogy nem baj neki, ha majd jön, jó volna megismerni. A többiek néha kérdezgetik, hogy merre járok. Mondjuk semmi közük hozzá és terelek. Sokan ismernek (eléggé zavaró), és van akiknek a "nő ügy" kérdésekre bevágtam, hogy igen olyasmi. Én nem akarok feltűnősködni, ő sem akar. De elég gáz így elbújva, ő városban lakik, és kb senkit nem érdekel, hogy miért megyek hozzá, mert senki nem ismer minket ott. És így mindig csak nála vagyunk. Azt mondta egyszer szívesen eljönne ő is hozzám, de így van értelme? Az van, hogy az emberek szemébe kell néznem utána is, és ha több napra maradna nálam fiú, akkor az úgy gáz, mert egyből pletyka lesz. Nem vagyok jó a dolgok kimagyarázásában, inkább terelek, ha erről van szó. A költözés dolog amúgy is tervben van. De akkor ne menjek vele együtt soha a szülőfalumba?

2021. júl. 3. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A többiek akikről írsz ők a veletek lakó rokonok vagy szomszédok/ismerősök? Szerintem kívülállók egyszerűen azt gondolnák, hogy egy haverod meglátogatott pár napra.
2021. júl. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jajj átérzem, és nagyon sajnálom. Egyszer egy színesbőrű gimis barátnőm átjött hozzánk, és két utcabeli nyugdíjas is megkérdezte a nagymamámat, hogy a barátnőm-e, mert már csámcsogtak volna... Gyanítom, hogy ha a barátomat hoznám el, arra is ráharapnának egyből.
2021. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem éppen itt az idő felvállalni ki vagy és felvállalni a szerelmedet. Aki igazán szeret téged, az elfogad így is. Nincs semmi rosst abban, ha önmagunk lehetünk. Amíg nem ártunk másnak, hagy csinálhassa mindenki, amit szeretne. A többiek meg hagy pletykálkodjanak. Mindig lesznek emberek, akiknek fontosabb ítélkezni mások felett, minthogy a magukkal foglalkoznának...
2021. júl. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene ekkora jelentőségének lennie. Anyukád szívesen fogadja, a falu nem tudja, hogy egy ágyban alszotok, nemhogy azt, hogy mit csináltok ott..
2021. júl. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Hármas, ez nem ilyen egyszerű. Ha egy kis közösségben élsz, borzasztó ha folyamatosan összesúgnak a hátad mögött, nem köszönnek, rondán néznek rád, beszólogatnak. A szülők korosztályára ez hatványozottan igaz, mert őket még ráadásul az is jobban érdekli, hogy mások mit szólnak a dolgaikhoz.
2021. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamámék falujában van meleg srác és leszbi lány is, a kutyát nem érdeklik. Ott csak a cigókat rühellik.
2021. júl. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, ha amúgy is nemsokára költözik, akkor nem mindegy? Azt a pár látogatást meg csak ki lehet bírni egy kis közösségben is.

Nem azért mondom, nyílván tud ez összetettebb is lenni, minthogy A vagy B és kész. Én csak nem tudnám elképzelni az életemet úgy, hogy mindenkinek meg akarjak feleni.

2021. júl. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!