Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ennyire csak barátként kezelt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire csak barátként kezelt?

Figyelt kérdés

Egy munkatársammal rengeteget beszélgettünk a pandémia miatt leginkább írásban, és nagyon megnyílt nekem, sokat panaszkodott magára, én próbáltam segíteni neki, bátorítottam, hogy semmi baj nincs vele. Nem szokványos témákról társalogtunk, volt olyan, amit elvileg csak nekem mondott el, mert szerinte csak én érthettem meg. Még a női bajairól is rendszeresen beszámolt. Meg is hívott magához, és zavarban volt, amikor elköszöntünk.

Bíztam benne, hogy több is kialakulhat köztünk, mint barátság,de nem, mert vidáman közölte, hogy ismerkedik egy sráccal...

Én reméltem feleslegesen?



2021. júl. 14. 07:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Te voltál a lelki szemetesládája. Lépned kellett volna felé.
2021. júl. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
77%
#1,nem felé, hanem lefelé. Ettől eltekintve egyetértek. Senki nem hallgatta meg,te meg igen. Egyszerű,klasszik friendzone.
2021. júl. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Haha! Nem, remélt komolyabbat is, de eltutyimutyiskodtad akkor, amikor felhívott magához és te nem tépted le a ruháját :D Úgy vette, hogy te nem akarsz semmi komolyabbaz, hát akkor másfelé nézett
2021. júl. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
80%
Ja igen, befejelném még a klasszikus: kellettél egopolírnak -vàlasszal is még.
2021. júl. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Most ő is pont ugyanezt gondolja rólad. Azt hitte, hogy alakul valami, meg is tette az első lépést és fehívott a lakására, ahol még csak búcsúzóul se csókoltad meg. Most úgy van vele, hogy csak barátként tekintesz rá, nőként nem tartod elég vonzónak.

Ha csak ismerkedik mással, és be is lógatta a csalit, hátha féltékeny leszel és lépsz végre, akkor gyorsan kapd össze magad, és mutasd ki végre, hogy nőként is vonzónak tartod, és akarnál is valamit.

Mondjuk írd meg, hogy mennyire bánod, hogy múltkor az ajtóban nem próbáltad meg megcsókolni, de féltél, hogy eljátszod a barátságát, pedig ő nagyon fontos neked. Vagy valami hasonló nyálasat. Aztán meglátod, hogy mit lép. Ha leírja, hogy csak barátként tekint rád, akkor viszont hagyd a francba. Különben neked kell asszisztálni, miközben másba szeret bele épp. Ez meg gondolom nem hiányzik.

2021. júl. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5

Felhívott ugyan magához, de tartotta a távolságot, még csak nem is mellém ült le, szóval éreztem, hogy nem akar semmit, de mégis bíztam benne.

Csókot nem mertem emiatt sem, csak egy ölelés volt.

Az eset után elmondtam neki, hogy én többre számítottam, neki erre az volt a reakciója, hogy nagyon sajnálja, nem veszi észre magát...

Azóta hozzám sem szól.

2021. júl. 14. 08:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a hajo eluszott, szerintem is az tortent, hogy vart arra, hogy tegyel valamit, ha mar szobara hivott, de te jobban aggodtal, hogy mi lesz ha, mintsem elszanjad magad a lepesre. Barki beprobalkozott volna nala egy ilyen esetben, jogosan erzi azt, hogy nem erdekled ot. Szerintem meg is sertodott a reakcioja alapjan.
2021. júl. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7#A találkozó után még minden rendben volt, semmi sértődés.

Azóta nem beszél velem, amióta közölte, hogy ismerkedik valakivel, és elmondtam neki, hogy bíztam köztünk valamiben.

Vagy nem tudja, hogy mit kellene mondania, vagy ennyire nem is érdekli.

Nehéz eset egyébként, és mindig ilyenekbe botlom...

2021. júl. 14. 09:59
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jössz be neki külsőre ennyi az egész, felesleges tovább gondolni.
2021. júl. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!