Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éreztetek már olyat, hogy túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már olyat, hogy túl sokszor megbántott akit szeretsz és egyik napról a másikra valami eltört benned és minden érzésed semmivé lett?

Figyelt kérdés

Úgy keltem fel másnap reggel, mintha egy álom lett volna az egész.

Éreztetek már így?


2021. aug. 12. 20:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Exemmel megtörtént.

Rendesen 1 mondata volt ami végleg kiábrándított. Ott ültünk, beszólt egyet és a maradék érzelmem is ami volt, elmúlt. Néztem rá, hogy ki ez e... Ezzel vagyok együtt? Mentünk haza hozzá (miután megvolt a beszólás ugye), néztem szét, rá, hogy mi a fenét keresek ott?

Na utána mint egy idegen. Elkezdtem havernak kezelni kb, nem érdekelt ha nem beszéltünk sem... Nehezen mertem kinyögni hogy vége, mert első kapcsolat meg minden, nem tudtam úgy kimondani az érzéseimet sem.

Szóval dolgozott ő ezerrel amúgy azon, hogy kiölje a szeretetet... Csak amikor sikerült, el sem akarta hinni hogy bizony nem akarok vele lenni.

Igazából már nem fájt akkor, annyi köcsögséget csinált addigra. Amikor szakítottam vele, olyan boldog voltam. Teljesen megváltoztam. Nyitottabb lettem mások felé. Nem voltam búval b@$zott, esőben is sütött a nap. :) A legszebb napok voltak utána.

2021. aug. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11: Mi volt az a mondat?
2021. aug. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem 11 vagyok. Nálam nem beszólás, de az volt, hogy szeretlek. Nagyon nem hatott meg, úgy, hogy elmondta, hogy félredug.
2021. aug. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13: Az úgy kemény.
2021. aug. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Hú volt igen, de én se voltam százas, hogy évekig tűrtem. Aztán csak végre eljött az a nap, amikor túlcsordult a pohár.

De addig sokat kínlódtam, mert szerettem. Aztán huss, semmi érzelem.

2021. aug. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

11 vagyok.

Az utolsó mondata? Megkérdeztem milyennek lát engem? Azt mondta mindenkitől van szebb... Rájöttem, igaza volt. Tőle meg csak szebbek vannak.

Ezt megelőzte, hogy más csajjal levelezett postai úton, amit titkolt és a bélyeg árán bukott le mert feltűnt nekem, hogy tudja nagyon az árfolyamot és rákérdeztem, ha nem intézel semmi ügyet mégis honnan tudod te ennyire. Akkor a barátai előtt eljátszotta a nagy igazság osztó hazafit, nekem is csak egy kis "alattvaló" szerep jutott.

Folyton a nő dolgával jött, meg a nő - vagyis én inkább ugye - az kb egy idióta akinek a konyhában a helye...

Már együtt voltunk nem tudom hány hónapja, erre vezeték névvel voltam beírva. Egy másik csaj meg "galambom". Aztán megtudtam azt is ki az a galamb. Na és ami poén, hogy most kb 1 éve van már, hogy össze jött ezzel a madárral... Szakításunk után vagy 9-10 évvel. Hát hogy most nem volt más másik hülye aki vele összejött vagy ennyire odavolt ezért a csajért, de kivárta. Még nem tudja a mottót, hogy lesz tőle is szebb.

Szerintem nem csalt meg engem úgy, hogy lefeküdt valakivel, mert ahhoz meg elég béna volt. Velem sem történt semmi pedig együtt voltunk és nem is akart, nem erőltette de nem is kezdeményezte... Lehet tényleg nagyon csúnya voltam neki.... Így utólag visszagondolva. Hála istennek nem akart semmit, mert én sem. Tőle...

Mindig lekezelt és sosem költött rám. Nem volt munkája, de azt még megértettem volna, na de a cigire volt pénze! Meg a sörre. Mert nagy alkesz volt igaz "kezdő" szinten. Az apját elnézve, követte a példát, nem mintha nem csinálhatott volna másképp.

Összességében földbe próbált döngölni, mint nő. Lekezelt, hazudott nem egyszer. Jaaa elfelejtettem, hogy egyszer utána mentem a csetre, de ő nem tudta. Megkérdeztem őt, hogy van e csaja. Ott volt a madárka is azon a cseten, azért is járt oda... Na és azt mondta nekem, hogy nincs. Mikor számon kértem, hirtelen "megszakadt a net". Felhívtam telefonon, mire rám fogta a végén, hogy mert xy akinek a nevét nem tudhatom, látott engem sétálni valakivel. Arcomba hazudott, mert ezzel a hazugsággal magát mentegette. Aztán azt kérdezgette, hogy miért vagyok vele. Mondom azt látom nagyon zavar, hogy vagyok!

Úgyhogy nagyon boldog voltam szakítás után. Sajnos béna voltam én is, mert 20szor kidobhattam volna, csak nem tettem időben. De sokat benyeltem neki. A nulla önbizalom ezt teszi. De utána olyan kő esett le a szívemről, azt a felszabadulást sosem felejtem el. Olyan fantasztikus volt megint szinglinek lenni...

2021. aug. 13. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!