Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nem éltem még ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem éltem még ki magam

Figyelt kérdés

Eléggé cringe de 4 hónapja megkértek a kezem, igent mondtam. De nem éltem még ki magam. Ő a masodik pasim eddig. De előtte kavartam egy másik fiúval aki még mindig szeret. De ugy érzem hogy még élni akarok de megbántani sem akarom. Mit tegyek? Segitsetek plsss


19/L



2021. aug. 20. 12:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Másolás-beillesztès a fenti szövegre , és küld el neki!
2021. aug. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%
Élj. Dugj. Semmi értelme örök vágyakozásban élni. Fáj majd a szakítás de kárpótol majd a sok szex. F
2021. aug. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem baromi rossz ötlet 19 évesen házasságot kötni. Nem tudom, milyen idõs a võlegényed, vagy milyen régóta vagytok együtt, de ez igy lutri mi lesz belõle... éltetek egyáltalán összeköltözve legalább egy évet?
2021. aug. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
67%
Aztán fél év múlva meg azon fogsz sírni, hogy "nincs normális pasi, aki eljegyezne"
2021. aug. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
Választanod kell, hogy elengeded őt, bízva abban, hogy lesz még egy férfi az életedben, aki hajlandó lesz eljegyezni és elköteleződni melletted magától... Vagy pedig abban bízol, hogy ő elég lesz és ez a hülye érzés nem hatalmasodik el rajtad mégjobban az évekkel, hanem csak meg kell szoknod az új életet vele
2021. aug. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%

Ez a világ egyik legszánalmasabb szövege. Ha élni akarsz, akkor ülj le a pasiddal és beszéld meg. Mit jelent egyáltalán, hogy élni akarsz? Ha másokkal akarsz dugni, akkor azt mondd. Élet az is ám, hogy egy emberrel próbálsz ki dolgokat.


#4: Ez annyira tipikus egyébként. 2 lánnyal is így lett vége. Azóta sem találtak normális pasit, kb évente-félévente újra rám írnak, hogy nem e folytathatnánk.

2021. aug. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
Pontosan mit takar az, hogy nem élted ki magad? Mi az, amit a vőlegényed mellett nem tudsz megélni?
2021. aug. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%
Na, ezért nem kell 19 évesen igent mondani egy lánykérésre.
2021. aug. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
33%

Élni akarok az a tipikus picsás szöveg.

Jelentése: Meglovagolnék még 20-30 f.szt és jó lenne heti 1-2x bebaszcsizni meg flörtölgetni.


A vége meg az lesz, hogy nem talál az ilyen "normális" srácot.


Mivel így gondolod a legjobb amit tehetsz, hogy elmondod a srácnak.

Ami lehet: Csöndben maradsz majd 2-3-5-10 év múlva cseszed el a kapcsolatot ezzel, így a te időd és a másikét is.

VAGY elmondod neki szétmentek és esetleg 5-10 év múlva találsz egy normális embert vagy nem, de addig sem rabolod egy normális ember idejét. Ez a legkorrektebb.

2021. aug. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
81%
Először is, miért mondtál igent, ha nem akartad? Másodszor hagyd ott a francba és dugj, akivel csak akarsz.
2021. aug. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!