Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Össze akar velem jönni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze akar velem jönni?

Figyelt kérdés

Egyik fiú barátom azt mondta hogy terjesztik rólunk hogy járunk, de közben meg láttam hogy várta a reakción és mintha mosoly húzódott volna a szája szélén

Másik dolog pedig az volt, hogy valaki megkérdezte, hogy mi járunk-e, mondtam hogy csak barátok, amikor elment az illető akkor a fiú haverom ilyen fura hanglejtéssel mondta hogy barátok

Amúgy mindig ott van a közelemben, rengeteget beszélgetünk, kérlelt hogy menjek oda én is dolgozni ahová ő. Amikor sírtam, akkor ő is sírt.



2021. aug. 23. 10:54
A kérdező szavazást indított:
Tetszem neki
Haver
11 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

A baràtnőd😆

Nem túl férfias

2021. aug. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%

Ha jót akarsz magadnak, nem jössz össze olyannal, aki már az előtt zsarol, hogy együttvagytok.

Ez a fiú egyszerre kétféle módon is zsarol: azzal, hogy "foglalt" híredet kelti, és azzal, hogy téged érzelmileg zsarol.

Annál nagyobb red flag nincs is, mint amit ez a srác csinál. Sürgősen tisztázd a környezeteddel, hogy nem vagytok együtt, és hogy azért terjeszti ezt rólad, hogy belekényszerítsen egy kapcsolatba. Kérjél tőlük segítséget (pl. ne hagyjanak a fiúval kettesben és ne terjesszék tovább a hazugságot), a sráccal meg szakítsd meg a kapcsolatot.

2021. aug. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2es egy kicsit paranoiás, ennyiből semmi ilyenre nem lehet következtetni. Szerintem figyeld a jeleket továbbra is, ha neked is tetszik ő akkor talizzatok többet kettesben, flörtölj vele, ilyesmik. Ha csak barátként gondolsz rá, akkor ezt tisztázd vele újra.
2021. aug. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Nos, akar tőled valamit, az tuti. Első lépésben természetesen szexre gondol, de rajtad áll, hogy mit mikor kap.
2021. aug. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!