Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nemdohányzó férfiként összejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemdohányzó férfiként összejönnél dohányzó nővel?

Figyelt kérdés
Csak e-cigit szívok mentolosat és azt sem sokat.
2021. aug. 24. 15:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Az mondjuk nem zavarna.
2021. aug. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Osszejottem, hiba volt mert orult volt es egy idoutan kb a kepembe fujta a füstöt meg a lakasban dohányzott. Az e cigi az más, az nem zavaró sot jo illata is van a legtöbbnek. E cigissel osszejonnek ha csak ez lenne az el döntendo kerdes, sima dohányossal nem.
2021. aug. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem
2021. aug. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
lehet, hogy lennék olyan hülye, hogy elhinném, hogy miattam majd abbahagyja, és igen
2021. aug. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
40%
Garantaltan nem. Tudjuk, hogy a cigi az egy potcselekves. Aki nem tudja letenni, annak alacsony az onkontrollja. Meg se probalnam, inkabb keresek mast.
2021. aug. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Noren1989 ***** válasza:
93%
Volt már dohányzó nőm.
2021. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
igen. Aztán előbb-utóbb vagy leszokik, vagy én rá... Vagy marad ahogy van, ha szeretjük egymást ezen nem múlna semmi.
2021. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%

Soha-soha-soha.

Volt már olyan eset, hogy nem hittem el hogy a csaj akivel találkozgattam nem cigizik. Nem hazudott, csak sajnos olyan közegben dolgozott, hogy minden ruhája cigi szagú lett és természetesen a bőre is hiába fújta be magát akkor is érezni, mert a hamu mindenre rárakódik. Az e-cigi nem tudok véleményt mondani, de igazából annak sem örülnék, de lehet hogy meg tudnék békülni vele.

Ha szimpatikus lenne a nő és kiderülne hogy cigizik akkor azonnal dobnám, nem érdekel hogy le akar szokni éppen, keresnék olyan partnert akinek esze ágában sincs rágyújtani.

2021. aug. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%

Volt rá példa , ráadásul én dohányoztam csak leraktam.


Voltak nehéz pillanatok, de a cigit nem kívántam 1 percig sem

2021. aug. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%
Ha betartja hogy a lakásban nem gyújt rá, akkor igen.
2021. aug. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!