Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nemdohányzó férfiként összejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemdohányzó férfiként összejönnél dohányzó nővel?

Figyelt kérdés
Csak e-cigit szívok mentolosat és azt sem sokat.
2021. aug. 24. 15:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
87%
Igen, mert a környezetem miatt megszoktam a füstöt.
2021. aug. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
81%

Az e cigi is lehet kellemetlen. Egyik kolléga megkért, hogy had szívja a céges buszon, mert, hogy az csak gőz. Párszor benyeltem a gőzt, pedig több üléssorral hátrébb ültem, és szédültem mikor leszálltam.

Szóval az e-cigi is ugyanolyan zavaró lehet, sőt azt egy dohányos sokkal többet szívja.

2021. aug. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
91%
Bent a házban tabu. Egyébként nem érdekel.
2021. aug. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
76%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

Ez az én kérdésem. Válaszom határozatlan nem.

Van egy fura dolog a szerelmi múltamban a kapcsolataiban sok minden történt dohányzás közben. Összebújás(már már előjáték egymás megkívánása) komoly beszélgetés, egyáltalán beszélgetés bókolás. Kimentünk cigizni kínált gyujtottam mert nem tudtam mit csinálni még ő cigizni, ha még nem mentem ki vele vagy neki esett rosszul vagy nekem hogy ott hagy.... .

2021. aug. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Bent a lakásban nem szoktam, erkélyen vagy a ház elott.

A mennisege sem sok valaki írja hogy e cigiből többet szívnak hat ez nem feltétlenül igaz. Meg tényleg úgy van másnak is van káros szenvedélye, mégis a dohányzókat üldözik leginkabb.

2021. aug. 24. 19:29
 16/23 anonim ***** válasza:
67%

"mégis a dohányzókat üldözik leginkabb."


#15 Ezen nagyon nincs mit csodálkozni. Tisztelet a kivételnek, de a nagytöbbség nem foglalkozik a nem dohányzók egészségével, én nagyon nem láttam olyant, hogy egy dohányos full félrevonuljon , hogy mégcsak véletlenül se szívja más a füstöt. Volt, hogy beért a busz, a dohányos meg cigivel be a tömegbe a felszállni készülők közé, vagy éppen ment előttem, én meg kénytelen voltam a kondenzcsíkjában szívni a füstöt.

Kérdező, mondjál még olyan káros szenvedélyt amivel az ember a másik egészségét veszélyezteti, mert én nem tudok ilyenről.

Az meg megint más dolog, hogy az ilyen embernek rettentő büdös a ruhája, lehellete, és ezt a rágó sem nyomja el teljesen, főleg mikor szex közben a tüdejéből jön a füstszag, ti mégis azt várjátok, hogy a nemdohányzók tolerálják a párválasztásnál?

2021. aug. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

16 Rengeteg más karos szenvedély van, hagy ne soroljam, alkohol, drogok, kábítószerek vagy épp túlzott édesség fogyasztás is egyfajta függőség , mert sokan ezt nem ide veszik, pedig bizonyos szinten ugyanaz.

Másnak az arcába sosem fújtam a füstöt , ez azért alap kulturáltság kérdése. Bar épp a busz megállos hasonlatod fura, mert a buszmegállóban állva ezerrel húznak el az autók is az úton, nem épp az az e-cigi ami a legkárosabb ott....

2021. aug. 24. 19:55
 18/23 anonim ***** válasza:
70%
Passzív alkoholizmus nincs. Vagy passzív cukorfogyasztás. Passzív dohányzás viszont van. Az hogy te személy szerint nem fújod más képébe a füstöt az jó. De ezt sok dohányos leszarja és egyáltalán nincs tekintettel más emberre.
2021. aug. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
18 Konkrétan nincs olyan hogy passzív alkoholizmus , de átvitten több káros hatása van mint egy cigarettának. Olyan nem szokott történni, hogy valaki túl sokat cigizik es hazamegy le pofozza az asszonyt, az alkoholnál meg annál inkább. A drogoknak meg aztán még durvább àtvitt hatásai vannak, még ha nem is konkrétan úgy, hogy érzem ha mellettem valaki bevett egy xy tabit.
2021. aug. 24. 20:04
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. A cigi füstnél kevés dolgot utálok jobban. És nem jövök össze olyannal, aki szándékosan árt az egészségének.
2021. aug. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!