Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon ciki 49 évesen 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki 49 évesen 10 évvel fiatalabb férfit szeretni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 25. 23:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
4: Milyen időt pazarolni? 49 évesen már nyilván nem családot alapítani szeretne, ilyenkor már nyugodtan lehet élvezni az életet úgy is, hogy nem kell a jövőn görcsölni. Tart ameddig tart, ki kell élvezni.
2021. aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%
Még nem tudom, mert én 41 évesen szeretem a nemsokára 30 évesemet 🙂 De remélem hogy 49 évesen is szerethetem majd 🥰 Ki előtt lenne ciki? Senki véleménye nem számít.
2021. aug. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 kombika ***** válasza:
100%
Nekem 6 évvel idősebb a feleségem. Mondjuk mindig is az idősebb csajokra buktam :D Mások véleményét meg leszarom :)
2021. aug. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
49 nem ciki hanem trendi,csak nagyon ellenzik a társadalomba.egyszer népszerübb lesz.ha nem akarsz gyereket védekezetek.anyiszor szexeljetek amenyiszer akarsz
2021. aug. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Én egy kicsit belezúgtam egy 36 évesbe, de nagyon gáznak tartom, akkor is gáz lenne, ha nem lennék házas.

Neki most kell megtalálnia azt, akivel családot alapíthat, szóval én mindent elkövettem, hogy ne vegye észre és ha független lennék, akkor is így lenne. De irigylem, ha valaki bele mer vágni ennek ellenére. Külsőre még nem látszott nagyon a korkülönbség, ő legalábbis egyszer azt mondta, hogy szerinte egy korosztály lehetünk.

43 N

2021. aug. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!