Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érez valamit irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez valamit irántam?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mi történt 4 éves barátságbantegnap a fiú barátommal találkoztunk. Másfél éve kapcsolatban van, szóval én csak baráti szinten találkozom vele. Valami tegnap történt, mert tipikus csókjelenet előtti pillanatokat éltünk át: nagyon mélyen a szemembe nézett, aztán a számra, utana 1 szájra puszi történt. Én szerettem volna folytatni egy fentebbi szinten, a csóknál (tudom utólag hogy nem lehet, de ott valami rám jött), és mondta hogy ő is alig bírja ki hogy ne csinálja, és megkérdezte, hogy "mi fog történni ha most megcsókollak?", utána mondta, hogy vonzódik hozzám, de a barátnőjével is szeret lenni és szereti őt, és azt nem akarja elveszíteni meg mivel nagyon jó csaj vagyok szerinte, nála jobbat is találnék. Nem tudom, hogy lyukadt ki ide, mert eddig mi sosem beszéltünk arról hogy mi ketten. A nap folyamán ezután meg 2x kezdeményezni akart csókot de lehet csak tesztelt hogy megpróbálnám-e megint megcsókolni. Nekem ez nem esett túl jól. És úgy gondolom, ha engem is kíván a másik lány mellett, akkor a csajjal csak a kenyelem miatt van. Azóta mindenáeon pasit akar nekem talalni. Most ez mi? Ő hogy érezhet irántam?

2021. aug. 28. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Most az van, hogy egyre kevesebb emberben van gerinc manapság. 😃
2021. aug. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, ami nem érthető? Vonzódik hozzád, bejössz neki, de annyira nem, hogy a barátnőjét elhagyja. Szexen kívül nem akar tőled többet.
2021. aug. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Senior Séf ***** válasza:
Mit keres ez a kérdés a Felnőtt párkapcsolatok kategóriában? Nagyon gyerekek vagytok még.
2021. aug. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a picsába. Ha ezt csinálja a barátnője háta mögött, akkor a te hátad mögött is így fog tenni. :)
2021. aug. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Te ezt a kérdést kb. harmadjára írod ki ebbe a topicban az elmúlt hetekben.

Beteg vagy?

2021. szept. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!