Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez tényleg lehet egy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg lehet egy nem normális dolog, hogy vonzódom a nálam idősebb nőkhöz?

Figyelt kérdés

Már egy ideje járunk a párommal, ő 40-es, én pedig 30-as vagyok, jelentős a korkülönbség köztünk. Elérkezett az ideje, hogy bemutassam őt a szüleimnek, rokonaimnak, és hát én nem az az "túlzottan adok mások véleményére/kizökkenthető" típus vagyok, mégis van bennem egy kis "félsz", hogy mit fognak a páromhoz szólni. Nem is attól tartok, hogy engem megkritizálnak, hanem hogy nem fogják őt elfogadni, szeretni, és ez nekem is nagyon rossz érzés lenne.


A dologhoz hozzá tartozik az is, hogy nagyon sokat csalódtam a saját korosztályomban, egyszerűen a legtöbbjükkel képtelenség volt normális kapcsolatot kialakítani. Nyilván a családom fejében meg fog fordulni, hogy esetleg anyakomplexusom van, vagy valami más félrement bennem. Pedig erről szó sincs, nem anyát kerestem, hanem partnert. Úgy véltem, ez a korosztály már tényleg elég érett egy komoly kapcsolatra, és én a páromban az abszolút partnert, társat látom. Kölcsönösen tiszteljük, becsüljük egymást, mindenben támogatjuk egymást, érzelmileg teljesen harmonikus a kapcsolatunk.


Más mit gondol erről?



2021. aug. 28. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Azt,hogy ez nem nagy korkülönbség. Nyugodtan mutasd be,de előtte beszélj a családoddal erről,és ha úgy érzed,hogy negatívan állnak hozzá kérd,hogy ne tegyék,számodra fontos Ő,és szeretnéd ha elfogadnák.
2021. aug. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond, egyre több férfitől hallani hasonlót. És én is azt látom, hogy miközben sok nő előszeretettel mantrázza, hogy a korosztálya komolytalan és ők nőként hamarabb érnek, addig elég sokszor pont fordítva van.
2021. aug. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem nagy korkülönbség, én 30-as férfiként lelkileg már közelebb érzem magam a 40-es nőkhöz, mint a korombeliekhez. A korombeli nők között rengetegen még a szórakozáson, kocsmázáson stb. járatják az agyukat, egyáltalán nem érzem magam közéjük valónak.
2021. aug. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire befolyásol a családod véleménye, akkor lehetséges, hogy tényleg éretlenebb vagy és ha minimálisan is, de van egy kis anyakomplexusod...
2021. aug. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-es,semmi köze ennek a korkülönbségnek az anyakomplexushoz. Ha a kérdező jó kapcsolatban van a családjával fontos a véleményük,még ha nem is mérvadó. És persze nézzük a párja oldaláról is,ne kerüljön kellemetlen helyzetbe.
2021. aug. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még belefér.
2021. aug. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Már hogy ne lenne nagy korkülönbség? Pusztán akkora nagy, hogy ilyen párkapcsolatban nem sok esély van családalapításra. Vagy ez csak kis semmiség? És persze, tudom, senki nem akar gyereket, én se akartam, pont ezért tudom, hogy egy hosszú párkapcsolat alatt ez változhat, amikor ketyegni kezd a biológiai óra. Majd amikor a pasié ketyeg, akkor jön rá, hogy a negyvenes nő ha akarna, se fog már neki szülni. Fiatalabb barátnőnél pedig van idő arra, hogy megérjen a kapcsolat a gyerekvállalásra, akkor is, ha eleinte ez az igény fel sem merült.

Én emiatt nem kötnék le magam mellé harmincas pasit.

Van ismerősöm, aki megtette, vért izzadnak, hogy valahogy összehozzák a babát, pedig a nőnek van már két nagy gyereke, de nyilván valahogy meg kéne fogni a pasit hosszútávra. Kívülről nézve baromi szánalmas az a vergődés, ahogy erőltetik a gyerektémát, közben meg sorozatban vetél el.

Hát én nem akarok ennyire szánalmassá válni soha. Voltam titokban szerelmes 7 évvel fiatalabb férfibe, de titkoltam. Bármilyen huszonéves nőt választhat magának, mert ráadásul jó pasi is, nem gondolom, hogy korrekt lett volna lekötni őt magam mellé.

egy negyvenes nő

2021. aug. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
senkinek semmi köze hozzá kategoria. igen nagyon normális ,sokan lenézik lenézik,nem tetszik idösebb nő fiatal pasi dolog sok ok miatt.szereted idöseb nőt ismerkedj,beszégles vele.gyertek össze szerelmileg
2021. szept. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as, a kérdező írta,hogy már egy ideje járnak, tehát ez a részéről nem kérdés. Itt a család véleménye a kapcsolatról ami fontos számára.


Kérdező, azóta alakult a helyzet?Sikerült a bemutatkozás, vagy még halasztod?Esetleg már nem is aktuális?

2021. szept. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!