Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Be nem teljesült szerelem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be nem teljesült szerelem el tud múlni?

Figyelt kérdés
2021. szept. 21. 16:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
Persze.
2021. szept. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%
Igen, csak hosszabb idő.
2021. szept. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
25%
Ha lefoglalod magad értelmes tevékenységgel, és nem ezen kattogsz, akkor be tud gyógyulni.
2021. szept. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%

Nalam ez nem tudott, sirba viszem. A csalodas, az elhagyatas konnyebben mulik, de foleg ha kolcsonos volt a vonzalom, csak a korulmenyek miatt vagy gyavasagbol nem teljesult be, az nem engedi magat. Nalam ezek kozul csak azok a fiatalkoriak multak el, amikor lattam, mennyire megvaltozott az illeto kesobb, mintha nem is o lenne. De mikor kialakult felnott, csak oregszik o is, az szerintem nem mulik el. Jo esetben hatterbe szorul es ad helyet masnak is, de ahogy a koltok muzsai, ott kisert.

Amugy no vagyok, valogathatnek, meg azota lett tarsam is.

2021. szept. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
28%
4-es vagyok. Mar nem is szeretnek vele osszejonni, de olyan jo lenne elmondani, atolelni es aztan allni tovabb.
2021. szept. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%

Attól függ.

Ezer féle fajta szerelem van.

Gimiben tetszett az egyik osztály társnőm. Loholtam utána mint egy pincsikutya mindig lepattintott. Máig nem tudom kiverni a felemből. Torkomba ugrik a szívem ha látom és találkozunk. Össze vissza beszélek, hiába vagyok 40+. Több mint 20 éve. Ez van...

2021. szept. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
20%
4es és mi tart vissza?
2021. szept. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
Ha találsz olyat aki jobban tetszik, akit jobban szeretsz!
2021. szept. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
37%

El bizony, hosszabb idő volt, de el.


Hála az égnek, utólag már semmit nem érzek úgy, és továbbra sem értem, hogy tudhattam ennyire bele esni valakibe akivel totál nem illik hozzám. Szóval évek után én ennek örülök, h nem teljesült be. :D

2021. szept. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
Nyolcasnál a pont! Addig kísér míg nem jön szebb s jobb.
2021. szept. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!