Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Be nem teljesült szerelem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be nem teljesült szerelem el tud múlni?

Figyelt kérdés
2021. szept. 21. 16:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon nehezen. Nem tudsz a rosszra fókuszálni, csak a "mi lett volna", "mi lehetett" volna járnak az agyadban.
2021. szept. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem egyénfüggő. Nekem nem múlt el. Kölcsönös volt. Tizenévesek voltunk. Hamar vége lett. Talán az volt a hiba, hogy túl hamar kezdődött. Már sok-sok évvel ezelőtt elkönyveltem magamban, hogy ez a szerelem bennem marad.
2021. szept. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nem. Nem tudom másnak milyen ez,de én azt érzem hogy a halálos ágyamon a szüleim emléke és a gyerekem arca mellett ez is be fog csúszni a tudatomba.Nem tini vagyok,régi történet,de sosem múlik el.Néha picit könnyebb,de őrületes érzés,hogy nincs nap, mikor ne gondolnék arra,hogy ma beállít.Megérkezik.

Nem tudom ismeritek -e az Amorf ördögök Dunántúli sláger című dalát. Ajánlom meghallgatásra.🙂

2021. szept. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, volt, hogy elmúlt, de a jelenlegi, 10 éve nem. Talán, ha nem találkoznak, akkor elmúlhat. Nekem közel 1 év volt találkozás nélkül a rekord, de annyi nem volt elég 😟
2021. szept. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
El tud igen, főleg hogy oka van annak hogy nem teljesült be.
2021. szept. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
85%
Akkor múlik el, mikor beleszeretsz másba.
2021. szept. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
41%

El, de van, hogy évek kellenek hozzá.


Igaza van a 4-nek. Van mikor már csak annyit szeretne az ember, hogy elmondhassa mit is érzett, érez, és hogy hallja, mindez kölcsönös volt...Van, hogy ennyi elég lenne a lezáráshoz.

2021. szept. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
53%

#17 Hát nem tudom ha elmondanám újra amit anno már elmondtam, és viszont hallanám amit nem tudok hogy mi mi lenne.


Ha azt kapnám hogy kölcsönös volt csak a bénázásom miatt kosarazott ki hát inkább nem akarom tudni. Vagy azért nem volt semmi mert eleve őt ez nem érintette meg és nem akart hülyíteni az tisztességes, de csak újra feltépné a sebeimet.


Nem tudom hogy akarnám -e újra hogy erről beszéljünk.

Nyilván nem zárkóznék el a beszélgetés elől, de én sose kezdeményezném már.

2021. szept. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

#18 Nem egyformák a történetek, nem vagyunk egyformák.


Én nem mertem elmondani, mert nem tudtam biztosra mi van a másik oldalon.

Nekem jól esne tudni, hogy kölcsönös volt. Mert akkor még ha fizikailag nem is lett belőle semmi, de tudnám, hogy lélekben beteljesedett. Érezhetném, hogy ha más nem, de legalább lélekben megvan köztünk az amire annyira vágytam.

Ha meg nemet mondana, hogy sosem érdekeltem, rosszul éreztem, legalább nem agyalnék.

2021. szept. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

#19 Tuti nem egyforma semmi. Az igaz. Nem is ezért mondtam hogy egyformának tűnjön.


Ha változna valami az új beszélgetést követően akkor meg azon agyalnék. Nekem mai napig torkomba ugrik a szívem ha látom. Hiába 20+ év. Meglátom, szemébe nézek és végem... 1-2 évente ha össze futunk. Felforgatná az életemet és az sem feltétlenül lenne jó... már...


Nekem ő egy nagyon különleges ember marad az életemben. Elfelejteni nem tudom, elfogadni már igen...

2021. szept. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!