Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Be nem teljesült szerelem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be nem teljesült szerelem el tud múlni?

Figyelt kérdés
2021. szept. 21. 16:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
53%

Én úgy győztem ezt le, hogy megtanultam, hogy a szerelem nem azonos az összetartozással...


Nme voltam "szerelmes típus", ennél a srácnál viszont csak a hangját hallottam, személyesen még nem találkoztunk, mikor már elkezdődött bennem valami.. Az első találkozásnál feljöttek olyan "tünetek" bennem, amiről azt hittem nem is léteznek már bennem: zavarban voltam, nem tudtam rá se nézni, torkomban a szívem, alig mukkantam meg, stb stb..


Ő is furán viselkedett olykor, de sosem tudja/tudta egyikőnk sem biztosan, mi volt a másiknál.. Évek teltek el. Évekig mindig feltépte az érzéseimet amikor összefutottunk, már tudatosan kerültem.


Aztán hosszabb időre is eltávolodtunk, neki is párja van, meg a kezdethez képest jobban megismertem az évek alatt. Valami megvolt köztünk, éreztem. De nem úgy tervezte az élet, hogy ebből kapcsolat legyen.


Ésszel látom, (és láttam akkor is) a hibáit, csak akkor az sem érdekelt volna, azt hittem életem szerelme ( hiszen sosem éreztem így még, nem lehet véletlen). Évek múlva az érzéseket sikerült lecsitítanom, és már távolabbról látom a hibáit. Nem passzolnánk annyira össze hosszútávon valószínűleg, ezzel tudtam lezárni magamban. (igen a szerelem nem egyenlő az összeilléssel, de attól még ott van)


Mert mostanra sikerült, de nagyon megszenvedtem évekig ezt a plátói dolgot. A körülmények azóta sem adottak bármi kibontakozására, így megtanultam együtt élni vele, és már nem gondolok úgy rá. Elfogadtam az érzéseim, és már nem epekedek, vágyódok utána.


Szerintem valamit ő is érzett azért, ha nem is jelentette neki ugyanazt, ugyanilyen erősen, mint én. Nekem sikerült túl lépnem rajta, ha évek alatt is, de minden erőmmel azon voltam.

2021. szept. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem tudom... Azt mondjátok, ha tudnátok beszélni róla, le tudnátok zárni? Megosztom a tapasztalatomat.


Rövid járás után szakítottunk. Na jó, én szakítottam. Azt hittem, mégsem vagyok szerelmes. Nem tudtam, mit érzek, össze voltam zavarodva. Rá pár évre megbeszéltük, mennyire szerettük egymást, megvolt a nyálas bocsánatkérés, a "nemharagszunk", a "számíthatunkegymásra" stb. Azóta sem beszélünk. Ennek pont 10 éve. Azóta csak még jobban kínoz. 😅 Talán neki pont az volt a lezárás, nem tudom. Már nem is fogom megtudni. 😥 Nekem kifejezetten nem tett jót. Inkább csak felkavarta a lelkemet. Új életet kezdtem, de sosem fogok tőle szabadulni. Évekig nem értettem, mi annyira más, miért nem érzem azt mással... Már rájöttem, Ő a különbség.


Szóval szerintem akkor sem könnyebb, ha beszéltek róla.

2021. okt. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!