Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok? Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Mit tegyek? Csak túlgondolom?

Figyelt kérdés
az a nagy helyzet, hogy van egy férfi aki teljesen megbolondított, azért emelem ki, mert rohadtul nem fordult még elő hasonló. Tehát az a problémám hogy nem érzem hogy szeret. Okés azt hiszem megpróbál mindent megtenni és úgy bánik velem mint egy hercegnővel, de valami mégis távol tart minket egymástól, talán a nyelvbéli különbségek vagy a kor, nem tudom. Szóval a mai nap folyamán új helyen kezdtünk el dolgozni, természetesen közösen, külön szobát kaptam és felmerült hogy átjöhetne, de azt mondta ma nem de reggel majd jön és ad nekem valamit,szerintem nyilvánvaló hogy mit (a gyengébbek kedvéért, igen ki is mondta, nem csak ezt szűrtem le) és mondtam neki hogy ez engem nem érdekel, csak jöjjön fel és legyünk együtt, nincs szükségem másra. Elmondtam neki, hogy szeretem és erre azt mondta, hogy tudja. Persze mindezt úgy hogy kb 10 méterre voltunk a barátainktól. Természetesen kiakadtam, nem sírtam vagy ilyesmi csak látszott hogy felment bennem a pumpa, persze kérdezték is, hogy mi történt...vagy itt van az is, hogy pl mikor társaságban vagyunk, nem sokan, teszem azt +1 fő, a haverja eljön velünk inni, no akkor konkrétan le se szar... Most akkor mit csináljak? Általában tök normálisan megy minden de most nem tudok dönteni és ha most nem lépek valamit, félek később bánni fogom.

2021. szept. 22. 01:14
A kérdező szavazást indított:
Érdeklődik
Nem érdeklődik
Nem lehet eldönteni
14 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

"reggel majd jön és ad nekem valamit,szerintem nyilvánvaló hogy mit (a gyengébbek kedvéért, igen ki is mondta, nem csak ezt szűrtem le) és mondtam neki hogy ez engem nem érdekel"

Én úgy látszik gyenge felfogású vagyok, de érdekelne, ez egy csésze kávét jelent? Se füle, se farka az egész irománynak.

2021. szept. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Figyelj, fogd fel ennek a ferfinak te nem kellesz.
2021. szept. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Tudja hogy nyomul rá egy nő. Es a drámáidtol tart.

Nem kell semmit lépned.

Ha akar majd megd.g, de amiert tulbonyolitasz mindent igy inkább átgondolja. Nem hiányzik a nyakába aztán majd hogy számon legyen kérve hogy most akkor szeretsz járunk vagy csak kihasználsz?


Korai volt az erzelmo dráma meg nagy vallomások


Plane gondolom a nagy szerelmedért se kellett az ujját sem mozditania.

2021. szept. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

arra szuksége/igénye nem volt hogy egy random nő neki álljon ömlengeni neki a semmire. Plane h lekösse.


Ez a pasiknak csak egy berepulő p.na nem több igy.

2021. szept. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De nem erről van szó, ő akarta hogy vele jöjjek, ő szerette volna, hogy hagyjam ott az előző munkahelyem hogy együtt jöjjünk el.
2021. szept. 22. 12:19
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
De nem gondolta sztem hogy erzelmileg nyomulni fogsz a nyakára
2021. szept. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Beszéltem a legjobb barátjával, arról hogy valójában mi is ez. És végülis arra jutottunk, hogy semmi. És mivel nem szeretem erőltetni a dolgokat, inkább meghagyom barátság szinten ezt az egészet. A párkapcsolat amúgyis sok lenne nekem azthiszem, mivel még csak egy hónapja szakítottunk a volt párommal, és túl hosszú volt ahhoz, hogy ennyi idő alatt elengedjem. Szóval azthiszem csak érezni akartam valami hasonlót mint azelőtt,mint egy öngyógyításként, merthogy én azt akartam hinni, hogy egy tökéletes úriemberrel van dolgom, mindent megkapok, mint egy hercegnő, hisz minden nő igényel néha ilyesmit, még ha nem is mondjuk... Szóval 1 szónak is száz a vége, lehet hogy megbánom egyszer, de inkább elengedem a dolgot.
2021. szept. 23. 02:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt jól teszed. Ha ebből lennie kell valaminek, akkor meg fog történni, és a pasas lépni fog, hidd el!
2021. szept. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hasonló képp gondolom én is
2021. szept. 25. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!