Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem érzem azt hogy én annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem azt hogy én annyira fontos lennék neki mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátommal 3 éve vagyunk együtt. Ő 25 éves én 20. Édesapja lassan fél éve hunyt el. Teljes mértékben mellette álltam/állok átsegítem ezen a szörnyű időszakon, ezt csak azért írom le hogy értsétek.

2 éve költöztem hozzájuk, az anyukájával nagyon jól kijövök úgy tekint rám mintha a lánya lennék. Mindenki szeretne egy olyan anyóst aki semmibe nem szól bele nem piszkálódik stb. Na ő pont ilyen ezen a téren.

De sajnos most kezdek rájönni hogy a párom anyuci picike fia. 4-en vannak testvérek de ő a kedvenc és ezt az anyukája is megmondja.

Eddig ennek nem nyilvánítottam nagy jelentőséget de mostmár kicsit nagyon kezd ez az egész zavarni. Az anyukája úgy kezeli a párom mintha még csak 5 éves lenne, ha a páromnak elkezd fájni a feje már egyből felmegy a vérnyomása annyira aggódik. Elmond vagy 10 imát a fiáért (nagyon vallásos) Egyszer volt olyan szólása neki mikor a párom nem akart enni, hogy jó többször nem mondom neked hogy egyél de ha majd nem leszek akkor senkise fogja neked mondani….

De most az apukája halála óta nagyon megváltoztak a dolgok…nyilván de nem érzem azt hogy a páromnak olyan fontos lennék..

Azt mondta nekem hogy neki az anyukája a legfontosabb a világon és nem tudná feldolgozni ha ő már nem lenne.

Múltkor kérdeztem tőle hogy az anyukája kit szeret jobban engem vagy az öregebbik testvérének a feleségét, erre azt mondta hogy egyikünket sem mert csak őt szeretheti az anyukája senki mást. Na ennél a mondatánál is teljesen kiborultam.

Én nagyon szeretem őt, ő is engem de valahogy teljesen más lett minden.

Egész nap ölelgeti az anyukáját puszilgatják egymást az is zavar hogy szájra puszit ad neki. Az apukája halála óta nem mondja nekem hogy szeret. Teljes mértékben megértem ha most jobban félti az anyukáját de úgy érzem én háttérbe szorulok. Nem is fekszünk le egymással csak egy borozgatós este után.

Ma például azt mondta nekem hogyha meghal akkor ezüst levelekkel borítsuk be a testét, nem tudom hogy értette. Az anyukájától külön szakadni nem is akar nem tudok vele erről beszélni egyszer próbáltam de csak kiakadt és hallani sem akart az egészről, nem tudom mi tévő legyek. Az a mondata hogy nem élné túl ha az anyukáját elveszítené mindig a fejemben van, felhoztam neki ezt az egészet kérdeztem tőle hogy akkor számunkra nem is lesz közös jövő hogy csak addig vagyunk így egymásnak míg az anyukája él? Erre elkezdett sírni és azt mondta hogy igen. És az a vicc az egészben hogy megkérte a kezem gyerekeket szeretett volna tőlem mostmeg már nem érdekli semmi ezekről hallani sem akar. Mondtam neki hogy akkor sajnos külön kell hogy váljunk, de nem akarom elhagyni nagyon szeretem. Tudom hogy apukája halála óta benne van egy törés de ez az élet rendje élni kell tovább az életet nem? Nem tudom mit tegyek valami tanács esetleg?Ez csak egy töredék amit leírtam. Valakivel lehetne erről részletesebben beszélgetni esetleg? Ne haragudjatok ha hosszúra sikeredett de össze vagyok zavarodva nagyon…


2021. szept. 26. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jáááj. Ha nagyon is szereted de fogd a motyód és menekülj ebből a beltenyészetből.

Itt te már nem rúghatsz labdába. Lehet eddig is szerelmesek voltak egymásba, csak útban volt apuci.

2021. szept. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez már eléggé patológiás eset. Az egyedüli megoldás az lenne, ha pszichológushoz fordulna... ha nem teszi, menekülj!
2021. szept. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

a szüleid engedték, h. 18 évesen odaköltözz? tanulsz vagy már dolgozol?


magadról szinte semmit nem mondtál, sem a saját családodról.


azt gondolom, h. 20 évesen borzasztó fiatal vagy, h. feleség és anya légy.

ugyanakkor érettnek is tűnsz, jól látod, h. gáz, ami nálatok megy.


ez egy beteges anya-fia kapcsolat, a srác nem tud leválni, az anya rátelepszik, mérgező kapcsolat, intenciózus beütéssel, lásd. szájra puszi.


sztem ne szeresd őt ennyire vagy semennyire, gáz a csávó.

pakolj a héten és lépj le.


akkor menj el, mikor nincs senki otthon, így nem lesz érzelmi zsarolás, nagyjelenet.

2021. szept. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Valójában férjpótlékot csinált az anya a fiából, a halott férj szerepét veszi át, a szájra csók is bizonyítja, meg a kapcsolat kizárólagossága, az összetartozásérzés felnagyítása.

Azt gondolom, anyuci örülni fog, ha magára hagyod a férj-fiával, de hidd el, végső soron te nyersz nagyot, ha ebből kiszabadulsz, ők meg hadd játsszák ezt a bizarr játékot tovább, mert valójában ez játszma.

2021. szept. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez koros, mindket fel reszerol. A legtobb anyu pici fia kapcsolat ugy alakul ki, hogy a tarsfuggo not elhagyjak, egyedul maradt stb, aki ettol megijed es ezert magahoz lancolja a fiat, lanyat. Ha korbenezel itt a gyikon azt is latod hanyan irnak ki kerdest arrol, hogy nem mernek szakitani, mert akkor egyedul maradnak. Igy az anya ugy nevelei a gyermeket, hogy tokeletesen sikertelen legyen a masik nemnel. Akkor majd nem fog tudni elszakadni tole. A baratod is ilyen. Csak akkor lehetne menteni a kapcsolatot, ha jo messze koltoznetek. Olyan 200 km jo lesz, az mar eleg messzi, hogy ne akarja anyukat minden hetvegen latni, eleg lesz havi 1 is. En elengednem a sracot, 10 ev mulva pont ugyanitt fog meg tartani az eletben, megrekedt.
2021. szept. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez beteges, ne haragudj. Szájra puszi, meg nonstop ölelkezés?

Jól írta az egyik válaszoló, most a párod "átveszi" az apja helyét.

Ne haragudj, de ez gusztustalan és tényleg egy beltenyészetre emlékeztet. Tudom, hogy szereted, de ha nem lépsz le onnét, csak magával ránt ez az egész kifordult helyzet. A párod nyilván nem érez irántad úgy, ahogy kellene. Ezzel szemben az anyjával túl mély kapcsolatba került. Nem szabadna ilyen közegben maradnod. Jól látod, ez nincs rendben és ki kellene lépned amint megteheted. Hidd el, pár év vagy akár hónap múlva magadnak is belátod, milyen jól tetted, hogy dobbantottál.

2021. szept. 27. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok ha valamit kihagytam az egészből így is hosszúra sikeredett pedig próbáltam érthetően fogalmazni, de lehet nem sikerült. Az anyukája 63 éves, beteges nem megy sehova a házból csak a temetőbe. Az apja halála előtt is ilyen kapcsolatot ápolt a fiával. Itt csak az a probléma hogy a szeretetével annyira magához láncolta a fiát hogy 25 évesen is úgy viselkedik néha mint egy gyerek. Ha hétvégén kimegyünk valahova, addig nem alszik az anyja míg haza nem érünk, van valami esti mondókájuk is amit elalvás előtt elmondanak egymásnak. Nagyon félti az anyukáját de szerintem ez már beteges. Nem tud elszakadni tőle hisz ő a fiatalabb élnie kéne de külön menni sem akar mert nem lesz ki felügyeli az anyját. Ha ki akarunk menni sétálni akkor ne gyalog menjünk hanem autóval stb. Látom rajta hogy őt is zavarja ez az egész csak még nem jött rá hogy az anyja hátráltatja én meg ezt nem bírom elmondani neki mert ha már ebbe belekezdek akkor az lesz a vége hogy össze veszünk meg hogy én miről beszélek stb… szóval annyira szereti hogy nem bírja elfogadni ami az anyjával kapcsolatos és igaz. De lehet csak én viszem ezt az egészet túlzásba, én nem ilyen neveltetést kaptam de ennek örülök is. Lehet még megpróbálom vele megbeszélni ezt az egészet ha nem megy inkább hagyom és lépek. Sajnos nagyon jól tudom hogy ez a kötődés nem vezet jóra pláne ha az anyukája már nem lesz, és én ebbe nem akarok részt venni. Az anyukája is szokta nekem mondogatni hogy jajj mi lesz a fiával ha ő már nem lesz mert tudja hogy nagyon kötődik hozzá de könyörgöm ő nevelte ilyenné.
2021. szept. 27. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!