Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párom szerint nem normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szerint nem normális, hogy gyerekkönyveket gyűjtök. Szerintetek is ,,ciki"?

Figyelt kérdés

Nincs gyerekem, nem is mostanában lesz.

Pl legutóbb antikvár könyveket szereztem be, Pom Pom meséit. Szerettem régen is, és boldoggá tesz, hogy megvan. Szeretem a minőségi, és szép történeteket. Néha nosztalgiából veszek elő egyet-egyet, de alapvetően nem ezeket olvasgatom, nyilván egyéb olvasmányélményeim is vannak. Persze ha egyszer gyermekem lesz, örömmel fogom vele együtt is olvasgatni, vele is megosztani. Több könyvet nem teljes áron, hanem egyéb csoportokban szereztem be az eredeti ár töredékéért.


2021. okt. 2. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Nő vagy?
2021. okt. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem cikibb, mint az a felnőtt férfi, aki legókat vagy képregényeket gyűjt. Semmi baj ezzel.
2021. okt. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Nem számít a neme.

A hobbi az attól hobbi, hogy boldoggá tesz szabadidődben. Nem kell, hogy értelme legyen mások szemében. Ne foglalkozz azzal, aki azt mondja, hogy ez nem normális.

Az a nem normális, hogy valaki nem képes elfogadni azt, hogy a szerelmét valami boldoggá teszi.

2021. okt. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha neked ez okoz örömet, akkor gyűjtsd azt, engem nem zavarna.
2021. okt. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki. Sokan még felnőttként is néznek meséket. Miert lenne cikibb ha valaki könyveket gyűjt.

Amúgy meg szerintem tök jó ha lesz esetleg gyereked, tudsz neki régebbi könyvekből olvasni.


Nekem is megvan még pl az ezer éves mosó masa mosodája ami a szüleimé volt. De majd milyen jó lesz ha a gyerekemnek tudok belőle olvasni a tavoli jövőben.

2021. okt. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 FoxtrotLidérc ***** válasza:
74%

31 éves férfiként mondom: Anno az első dolgom volt a Mesél az erdő-sorozatot lerántani jpg-ben amikor az egyik híres letöltőoldalra fel tudtam regisztálni. Problem? :D

Ja! És hogy párodat kiakasszam: 31 éves fejjel még mindig gyűjtöm a játékkatonákat, Schenk-figurákat, Playmobil-lovagokat. Ismételten: PROBLEM? :D

2021. okt. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 50 évesen is szeretem a meséket. Az unokámmal együtt nézzük tűzoltó Samet és a Mása és a medvét.

Én azt vettem észre, hogy egy olyan felnőtt aki szereti a meséket sokkal közvetlenebb kapcsolatot tud kialakítani a gyerekekkel mert a lelkében még ott maradt egy csepp gyermekkor.

2021. okt. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem ciki.
2021. okt. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!