Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért utólag jött rá hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utólag jött rá hogy engem akarna mégis?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal ismerkedtünk, azóta már eltelt több mint 1 év. Azóta lett barátnőm akivel jól meg vagyunk, a korábbi lány most egyedül van és engem akarna. Pedig én régebben meg akartam ismerni, de ő eltűnt, nagyon sokat vártam rá meg próbáltam utól érni de nem reagált semmire. Szóval akkor semmibe vett, de most meg bánja és azt mondja hogy sosem fog ő már normális fiút találni. Ő baja hogy azt a fiút választotta én helyettem. Most hogy csalódott benne bánja szerintem nagyon. De hát ez van.

Miért nem akkor gondolkozott?

Miért vagytok ilyenek lányok?

Én akkor nem zavartam amikor tudtam hogy lett barátja, akkor ő miért csinálja ezt?


2021. okt. 13. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk ilyenek, ő ilyen. Férfiban is van ilyen. Mondd meg neki, hogy ez van, mehet a p....ba.
2021. okt. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, kikérem magamnak, meg a többi normális nőnek az általánosítást. Nem mindenki ilyen, és férfiak között is vannak ilyenek.

Másrészt, leírtad a választ, rosszul választott, most meg nyíg, és próbál manipulálni.

Harmadrészt, francnak foglalkozol vele. Mondd meg, hogy ez van, legközelebb válasszon jól, te már nem vagy nyitott rá, mert boldog kapcsolatban élsz, így ilyesmivel ne keressen, vagy szakítsd meg vele a kapcsolatot.

2021. okt. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Szereted a mostani baratnődet?

Tudja az előző csaj hogy foglalt vagy? Ha igen akkor csak féltékeny. És azt akarja hogy hagyd el a csajt ő miatta. Mert tudja hogy mennyit futottal utána miközben ő ember számba se vett téged.

2021. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocs de én sem vagyok ilyen.


Valoszinuleg a lány kapcsolatfüggő, nem tudta mit akar és stb és stb.


De ne hasonlítgasd már random a nőket mert mind egytől egyig különböző.


Ti meg miért vagytok ilyenek hogy egybol elkezditek ezt a dumát hogy a nők miért ilyenek. Neked egy nő csinálja ezt nem több milliárd vagy igen?

2021. okt. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Daniel Jacksonnak valoszinuleg tobb nő is, mert neki minden bolygón volt egy nője O'Neil szerint, de neked csak egy nő ilyen akkor nekünk ehhez mi közünk? 😏 Nem is értem ezt a kérdést, hogy Ti nők bla bla bla. 😄


Megbánta. Most akarna. De ez már bukó. Te foglalkozz inkább a pároddal és slusz.

2021. okt. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Őt sem az eszèèrt fogja szeretni a következő pàrja
2021. okt. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lósz.rt téged akar, csak egy érzelmi pótlékot. S igen sekélyes érzelmileg ha azt várja el hogy mások csak úgy ugribugrizzanak az ő kedve szerint. Nem vall túl erős érzelmi kötődésre.

Tudod mi lenne a story vége ha belemennél? A személyiségéből fakadó egyéb tulajdonságai miatt zátonyra futna veled is a történet. Avagy te miből gondolod hogy működne? Abból hogy "megfogott" a csaj? S látod ez az utóbbi az igazi probléma... hogy van kapcsolatod, de ezek szerint mégsem szereted eléggé ha egyáltalán komolyan mérlegeled a b) opciót. Bocs, de te sem vagy akkor sokkal jobb annál mint akit kritizálsz.

2021. okt. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!