Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szüleid szerelemből házasodtak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleid szerelemből házasodtak?

Figyelt kérdés
2021. okt. 14. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Tudtommal igen. Viszont nem szerelmbol valtak el. De rajtad ez meg hogy a gyikban segit. Mellesleg a szerelem nem eleg ok arra, hogy meghazasodj.
2021. okt. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Igen :)


Igazából csak "miattam" házasodtak össze, de akkor már 10 éve együtt éltek.

2021. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Soha nem beszéltünk erről, szerintem nagyon nem.
2021. okt. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Úgy tudom, igen.
2021. okt. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
Mi masert hazasodtak volna?
2021. okt. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
#5 Ismerek olyan párt, ahol a férfi még fiatalon felcsinálta véletlenül a nőt, és emiatt házasodtak össze. Sajnos kívülről is látszik, hogy egyikük se ezt tervezte :/
2021. okt. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

A szüleim nem voltak házasok. Kb 5 éve voltak együtt, amikor megszülettem, majd három éves koromban szétmentek.


Anyának volt egy férje, még a születésem előtt, aki elhunyt. Nem is olyan rég megkérdeztem, hogy apával miért nem hazasodtak össze, valaszkent azt kaptam, hogy az anyagiak miatt, hiszen így pl az özvegyi nyugdijtol es hasonlo tamogatasoktol elesett volna.

2021. okt. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Inkább társadalmi megfelelésből. Mindkettő szegény volt, szóval anyagi oka nem lett volna. Csak anyám belement, mert "ez így volt rendjén" és apám volt az első olyan ember vele, aki kellően stabilnak tűnt a célra. Egy praktikus döntés volt inkább, amolyan szövetség. Felhúztak egy közös életet két gyerekkel, de 30 év után elváltak, ráadásul az addig felgyülemlett frusztráció miatt nem túl szépen... Egymást hibáztatták az elvesztegetett fiatalságért.
2021. okt. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Határozottan igen. Tini szerelemnek indult még általános iskolás korukban, apu nyolcadikos volt, anyu ötödikes. Aztán kijárták az általánost majd a középiskolát is és összeházasodtak.
2021. okt. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Idén meg el is váltak majdnem 25 év után.

2022. szept. 11. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!