Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el, hogy a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy a pasi legalább 1 alkalommal szexeljen velem?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon szeretem, nem múlik el olyan óra, hogy ne gondoljak rá, immár 5 éve. Visszautasított, hogy nem vagyok az esete, de én azóta is csak róla fantáziálok. Bármit megtennék, megadnék azért,hogy legalább egyszer szexeljen velem. Mit kellene ennek érdekében bevessek?

2021. okt. 26. 12:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
98%
Lehet messziről látszik rajtad hogy fanatikus vagy. Ha szexelnétek egyszer, szerinted le tudnál állni, vagy átmennél pszichoba?
2021. okt. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Tételezzük fel, hogy egyszer szexelne veled, úgy hogy közben nem szeret!

Megvolt a szex. Akkor te attól jobban éreznéd magad????

Miért lenne jó neked olyan férfival lefeküdni aki nem akar téged?!

Szex után mit találnál ki? Mire akarnád még rákényszeríteni?

Így is úgy is szarul éreznéd magad! Keress valakit aki szeret, és tud téged értékelni! Ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel!

2021. okt. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
32%
Azért az kemény, amikor egy nőnek kell erőltetni, hogy feküdjön már le vele a pasi.
2021. okt. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
2%

12, Hát én azért megraknám mondjuk őt: [link]

ha beleegyezne. Még úgy is ha le se köpne utána se. 😁 És igen kicsit jobban is érezném magam.

De lehet csak én vagyok ilyen.

2021. okt. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha foglalt akkor sehogy.
2021. okt. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

#14 Értem én a férfi szempontjából, hogy te miről beszélsz! Váljék egészségedre, ha van rá lehetőséged! :D

Én a kérdező szempontjából írtam, hogy mire lenne jó neki ha 1x szexelne vele? Utána meg azért könyörögne hogy legyen még 1x, meg még 1x......

2021. okt. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
5 éve nem voltál az esete; lett volna lehetőséged mára úgy megváltozni, hogy az legyél.
2021. okt. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Nem könyörögtem, könyörgök neki semmiért. Egyszer megemlítettem még pár éve, hogy nekem nagyon tetszik, nem lenne ellenemre, ha több lenne köztünk. Erre mondta azt, hogy neki a szőke, magas és vékony lányok jönnek be (barna vagyok,alacsony, átlagos alkattal). Azóta természetesen voltak kapcsolataim, szexeltem másokkal, de mindig ő jár a fejemben.
2021. okt. 26. 12:50
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd az egészet .
2021. okt. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

18-as Ennek mi az értelme? 1 szex-től sem lenne köztetek semmi, a szerelem mint fogalom sem ártana, ha új értelmezésbe kerülne nálad; ő egy idegen. 5 év után már nagyon időszerű lenne lemondani róla.

Keress fel pszichológust!

2021. okt. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!