Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy volt egy kapcsolatotok ami kihalás szélén volt, és mellé egy személy, aki nem annyira biztos pont ahoz hogy esetleg el hagyd érte a párod? Lentebb kifejtem.?

Figyelt kérdés

Szóval régóta együtt vagyok a barátommal, viszont mostanában érzem rajta is hogy nincsen minden rendben. Ő alapból nagyon ragaszkodo de rajta is érzem hogy mintha kicsit talán unna engem.. Ez engem eléggé összezavar eleve, de most van egy személy aki felkeltette az érdeklődésem. (Nem csalnám meg a barátomat vele, se senkivel. ) ha lépnék úgy csinálnám hogy már nem vagyok kapcsolatban. Csakhogy ez a valaki a tanarom. Párja van és gyereke, pontosabban családanya ( velem egynemű) . Jeleket látok rajta, hogy ő is két kapura játszik és tudom, hogy nem jó a viszonya a férjével szóval talán esélyem is lenne ha nem lenne a gyereke.. Vagy nem tudom. Látok jeleket, mintha ő is azzal küzdenek amivel én. Állandóan őt figyelem, rá gondolok és sokat küzdők, hogy ne őt bámuljam, ne rajta járjon az eszem egész nap és .. És úgy látom mintha neki is lenne mostanában valami. Eddig szemeztünk az órákon, akaratlanul néha elkezdtük bámulni egymást, majd egy alkalommal elkapta a fejét és eléggé zaklatott lett és azóta elkerüli a tekintetem, rám sem néz, ignorál elég rendesen és kimért is velem. Szó szerint rám sem néz.. Viszont ma mielőtt kiment tőlünk rám nézett utoljára és elég sokáig bent maradt. Őszintén bánt, mert tényleg érzek valamit hogy ez miattam is lehet.


Szóval van a barátom és ez a személy. A barátom mellett el tudom őt felejteni, de már vele sem az igazi. Most dobjam el a kapcsolatomat azért, hogy egyedul legyek teljesen és epekedjek a tanárnőm iránt, szenvedjek vagy maradjak a kapcsolatban és törekedjek arra, hogy elfelejtsem a tanárom? ( elég nehéz lenne sajna, minden nap látom, órám van vele és neha szinte már fizikailag is tud fájni, ha rá gondolok olyan szinten tud néha hiányozni hogy lassam és bánt ez az egész)


Nem tudom teljesen kifejteni ezt de remélem értitek mit akarok elmondani nektek. Voltatok már ilyen helyzetben?


20l (tanarnom 30l)



2021. nov. 12. 21:43
 1/3 A kérdező kommentje:

Igazából felek mert tudom hogy vagyok olyan szerencsétlen, hogy bele kerüljek egy ilyen kapcsolatba, ami konkrétan illegális és szenvedhetek benne egy sort. Attól félek, hogy meg fog történni ://


Amúgy a többiekkel ugyanolyan, csak velem kimért a tanarom

2021. nov. 12. 21:45
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

Döntsd el, melyikre akarsz koncentrálni a másikat meg engedd el. Ezt a helyzetet csak így lehet megoldani.


Ja, és próbálj meg nem azért szakítani, mert van helyette jobb (általában úgysem az), hanem mert az aktuális kapcsolatodban nem érzed magad jól mindentől függetlenül.


Én is voltam ilyen helyzetben, bár nem folytam ennyire bele, csak álmodoztam. Aztán úgy döntöttem, hogy a kapcsolatom választom és minden hajlandóságom és maradék érzelmem abba pumpálom, aztán ha bejön, jó lesz ismét, ha nem, akkor legalább érzelmileg is könnyebb lesz leválni.


Végül helyrehoztuk. Azóta egészen másnak látom a túlidealizált személyt is: eltörpül a párom mellett.

2021. nov. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%

Az a személy iszonyatosan vonzott, éreztem, hogy én is őt. Végül is elhagytam érte a barátomat, azóta együtt vagyunk. Nem bántam meg, sőt... Soha ilyen boldog, szerelmes nem voltam talán.

Persze ez nem mindig ilyen egyszerű. Mérlegre kell tenni, hogy a mostani életed elég - e neked?

2021. nov. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!