Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, más is van még így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, más is van még így?

Figyelt kérdés

Hogy olyat szerettek, aki egy igazi elérhetetlen se**fej és tudjátok, hogy ő is érez irántatok, de ellök magától és menekül az érzései elől.. ennek ellenére nem érdekelnek a “normális srácok”. Már azt érzem ezek meg sem tudnak fogni, mert unalmasak, személyiség és egyéniség nélküliek, ugyanazok a beszélgetések, mondatok, nincs bennük semmi izgalom, semmi mélység…

Légyszi senki ne kezdjen el támadni vagy okoskodni, aki nem jár ebben a cipőben inkább ne is írjon.



2021. dec. 5. 20:25
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
21%

Egyébként ez tényleg pont így működik...fiatalként egy igaz s.ggfej voltam.Sokat hazudoztam,kihasználtam,átvágtam őket.Imádtak a nők.Aztán megkomolyodtam,megváltoztam ,normális,józan életet élek,harmonikus,züllésmentes,kiszámítható,kicsit unalmas is az életem.Mindenem megvan ami kell egy normális családi élethez,az alapok ,anyagi háttér,saját egzisztencia.Eleinte egy ismerkedés során vonzó és szimpatikus ez a nőknek,de aztán teljesen unalmassá,érdektelenné válik számukra.

Nekem ez a tapasztalatom :)

2021. dec. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
10%
Azt hiszem valami ilyesmiben vagyok.
2021. dec. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
49%
Ismerem mindkét végét. Érdekes, hogy az unalmas kapcsolatokban valóban hajlamosak voltak kirakni, de mostanában, hogy többen vannak egyszerre a képben, sose dobnak vagy ha igen, akkor visszakívánkoznak elég gyorsan.
2021. dec. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
75%

Ha szerelmes vagy, akkor nincs mese, bár nagy szívás és balszerencse, hogy épp egy taplóba, nem pedig egy normális srácba, de természetes, hogy ilyenkor a többi férfi meg se közelíti a szeretett illetőt.

Viszont ha csak bejön és tetszik neked, akkor majd úgyis tanulsz belőle. Most ezt negatív hangnemmel értem, de éldd meg, esetleg "ess pofára", csak ne hagyd, hogy bántson. Az izgalmasnak tűnő pasik vonzóak elsőre, főleg ha a saját életed nem elég izgalmas, ezen nem mindig van mit magyarázni.

2021. dec. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:

*bocsi, NEM negatív hangnemmel értem

14es vagyok

2021. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

Azért azt elmondom (akár neked is megnyugtatásként 11) hogy amíg együtt voltunk és amikor osszejottunk, normális volt. Előtte volt rossz életű, illetve miután szakítottunk, de nyilván hosszú lenne egy ilyen sztorit leírni.. a többieknek meg könnyű pár részletből ítélkezni, mert ennyi az ész.

A lényeg, hogy szerelmet vallott még szakítás után is majdnem egy évvel (én is szeretem) de mégis ellökött utána, ahelyett hogy folytattuk volna.


Egyébként azt nem értem, egyeseket miért triggerel (főleg lányokat) ennyire ez a kérdés ha ők úgyis az álom lovagukat keresik?:D legyetek boldogok az olyanokkal, mit érdekel titeket olyan lány, aki nem olyan, mint ti, odébb lehet tolni a biciklit.. ja vagy zavaró, hogy azoknak a srácoknak pont nem olyanok kellenek, mint ti? Sajnálom:)

2021. dec. 5. 20:54
 17/42 anonim ***** válasza:
91%

"Csóri fiúk meg itt írkàlnak befelé hogy tele vannak szerelemmel, sosem csalnànak meg, családot meg gyereket akarnak."


Ja, kamuzni én is tudok.

2021. dec. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
49%

Jaj, itt minden nő marhára magabiztos, és úgy meg tudja mondani a tutit! Akkor kérdezem én, miért van itt a gyk-n ennyi párkapcsolati probléma, meg társkeresési probléma a nők részéről is?

Ne legyünk már lekezelőek a kérdezővel. Amit ő leírt bizony igen gyakran előfordul.

Mert az a gyökér pasas aki szívatja, az bizony egy érdekes és lehengerlő csávó tud lenni, bizonyos szempontból! Láttam én már ilyet!

Az élet minden területén sikeres volt az ürge. Magas intelligencia, egyetemi végzettség, vezető beosztás, kiemelkedő fizetés, jó humorérzék, kiváló teljesítmény az ágyban stb. Csak egy bibi volt vele!

Az agyában az önszabotáló gondolatai! A fejben előre lejátszott dolgok, hogy majd biztos nem lesz jó ez sem, meg az sem......

Vannak érzései, de nem tudja a másik felé közvetíteni. Folyton falakat épít maga köré, és amikor azt hiszed, hogy lebontottál egy falat, akkor jön a következő, sosincs vége!

Mindent túlagyal, már jó előre lejátsza fejben az eseményeket, és mindenbe rosszat vizualizál...

Sajnos azt kell, hogy mondjam, ezek pszichés eredetű dolgok, ezen egy szerelmes nő nem tud segíteni, pszichológus kell hozzá!

2021. dec. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
95%
Ezt szeretem itt. Kiírnak egy kérdést, amiből az jön le, hogy futsz valaki után, aki nem akar tőled semmit, majd félóra múlva kiderül, hogy együtt voltatok valamikor és egy szakítási szituról van szó, ami teljesen más, mint ami az eredeti kérdés alapján várható volt.
2021. dec. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
84%
kamukerdes
2021. dec. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!