Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, más is van még így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, más is van még így?

Figyelt kérdés

Hogy olyat szerettek, aki egy igazi elérhetetlen se**fej és tudjátok, hogy ő is érez irántatok, de ellök magától és menekül az érzései elől.. ennek ellenére nem érdekelnek a “normális srácok”. Már azt érzem ezek meg sem tudnak fogni, mert unalmasak, személyiség és egyéniség nélküliek, ugyanazok a beszélgetések, mondatok, nincs bennük semmi izgalom, semmi mélység…

Légyszi senki ne kezdjen el támadni vagy okoskodni, aki nem jár ebben a cipőben inkább ne is írjon.



2021. dec. 5. 20:25
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
25%
Van egy ilyen hülye lány ismerősöm mint amilyen te lehetsz de mentségére legyen mondva ő autista.
2021. dec. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:

38.,39. Én a részemről pedig annyit tennék hozzá, hogy személy szerint nekem nem ezek a tételesen felsorolt dolgok számítanak. Hiába van mindez meg, ha nincsen lelki kötelék, kapocs… viszont valahol a kettő kéz a kézben jár. Ha a másik sincs meg, tehát nem fog meg engem valamivel, ami igazából egy tök leírhatatlan dolog… akkor hiába vagyunk lelki társak. Akiről én beszéltem, ő számomra egy különleges ember és tény hogy van benne valami, amilyen sok pasi csak próbál lenni, de nem tud.. amivel sok nőt ellehet szédíteni, viszont egy olyan nőnek aki ezt szintén hozza, miért is kellene beérni egy átlag valakivel? És most ne rólam beszéljünk, csak úgy általában.. nem értem, hogy egyes férfiak miért várják, hogy egy nő tegye lejjebb a lécet, csak az ő kedvükért.

Az hogy emellé bejönnek különböző sérülések, nehezítő tényezők, már más tészta.. ez nagyon összetett, lehetne erről regényeket irni, de arról senki nem tehet hogy kihez vonzódik, csak arról hogy mennyire tudatos bizonyos dolgokban. Az en kérdésem nem az “odavagyok egy pasiért, aki csak megdugott és már a létezésemről sem tud” kategória.

Plusz ilyen gondjai olyannak is lehetnek, aki nem egy főnyeremény, ez nem külsőségekhez kötött dolog. De azt sem árt tudni, hogy mindenkinek más a “főnyeremény”, mindenki kell valakinek, csak sokan agyból választanak párt egó vezérelt módon.

2021. dec. 6. 10:47
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!