Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, más is van még így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, más is van még így?

Figyelt kérdés

Hogy olyat szerettek, aki egy igazi elérhetetlen se**fej és tudjátok, hogy ő is érez irántatok, de ellök magától és menekül az érzései elől.. ennek ellenére nem érdekelnek a “normális srácok”. Már azt érzem ezek meg sem tudnak fogni, mert unalmasak, személyiség és egyéniség nélküliek, ugyanazok a beszélgetések, mondatok, nincs bennük semmi izgalom, semmi mélység…

Légyszi senki ne kezdjen el támadni vagy okoskodni, aki nem jár ebben a cipőben inkább ne is írjon.



2021. dec. 5. 20:25
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

18. köszönöm. Igen nagyjából ez a szitu.

Egyébként egykor ő is “normális” volt, vagy csak fiatal.. és akkoriban még visszautasítottam. Utána ennek hatására (többek között) lett ilyen az évek alatt, de mire osszejottunk, szerintem legyőzte a demonjait valamennyire mert már normális volt, mint mondtam velem is. A szakítás után csúszott vissza ebbe az állapotba és hiába van ott köztünk a kibírhatatlan lelki és fizikai vonzás is, ez van.. ő most így viselkedett, most én sírok. De gyanítom neki sem jobb.

2021. dec. 5. 21:03
 22/42 anonim ***** válasza:
69%

#19

Ez is kamukérdés, mindig ez van. Olvassa hogy mivel oltották be, erre kitalál valamit hogy ne legyen igazad, nemsoká megunja és nem fog válaszolni, ír ki másikat.


#18 Amúgy ez hogy jött ide?

Teljesen más szituációt vázoltál fel.

2021. dec. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, a 16.kommented alapján te is egy hasonló kategóriájú sggfej vagy, úgyhogy emiatt ne fájjon a fejed :) Bevonzottátok egymást, legyetek boldogok.
2021. dec. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy leírtam az igazat, hasonlókat neked is😘
2021. dec. 5. 21:06
 25/42 anonim ***** válasza:
50%
#22 Szerintem nem kamu, csak nem tud egy kérdést kiírni normálisan.
2021. dec. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
84%
Nincs semmi baj, az őszinteség sosem rossz, csak innentől kezdve tényleg nem értem a problémádat. Te pontosan abba a kategóriába tartozol, amelyikbe az általad preferált férfiak. Akkor hol a gond? Nincs ezzel probléma, hogy ilyen vagy, de akkor miért zavar, hogy ilyen pánikba vagy szerelmes?
2021. dec. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

#22 Azért mégsem teljesen más a szitu! Ezt vissza is igazolta a kérdező (#21).

Ha másnak is tűnik néha a szitu a végén minden egy valamire vezethető vissza. Az pedig az emberi psziché. Itt is azt kell orvosolni, meg ott is, amit én írtam le! Ha valakinek sérültek a kötődési mintái, akkor oda mindig a pszichológus ajánlott.

#18 vagyok.

2021. dec. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
75%
Én azt gondolom, hogy te valami lányregényben élsz.
2021. dec. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
27. De nekem itt pontosan milyen kötődési mintán sérült? Elég sokat néztem már magamba ezzel kapcsolatban és igyekszem dolgozni ezen, ő mégsem lesz kevésbé vonzó ettől… van “abandonement” traumám, de ezt már tudatosítottam… úgy érzem köztünk ez teljesen más
2021. dec. 5. 21:17
 30/42 A kérdező kommentje:
28. Mire gondolsz?
2021. dec. 5. 21:18
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!