Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, más is van még így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, más is van még így?

Figyelt kérdés

Hogy olyat szerettek, aki egy igazi elérhetetlen se**fej és tudjátok, hogy ő is érez irántatok, de ellök magától és menekül az érzései elől.. ennek ellenére nem érdekelnek a “normális srácok”. Már azt érzem ezek meg sem tudnak fogni, mert unalmasak, személyiség és egyéniség nélküliek, ugyanazok a beszélgetések, mondatok, nincs bennük semmi izgalom, semmi mélység…

Légyszi senki ne kezdjen el támadni vagy okoskodni, aki nem jár ebben a cipőben inkább ne is írjon.



2021. dec. 5. 20:25
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
#29 Nem a te kötődési mintád a sérült, hanem a férfié, szerintem! Ezért írtam, hogy ha nem tud hozzád érzelmileg kapcsolódni, úgy hogy szerinted szeret és be is vallotta, akkor a megfelelő kötődése nincs meg. Ezeket a mintákat mindenki gyerekkorából hozza. Ebben tud egy pszichológus segíteni.
2021. dec. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
31: Tudni tud, legalábbis amikor fizikailag mellette voltam, nem volt ezzel probléma, sem a kimutatással… csak utána ahogy elvaltunk, rögtön újra felvette a páncélt. És amikor bevallotta hogy szeret és nem tud elfelejteni, azt is bajnak aposztrofálta, mert elmondása szerint zavarja hogy nincs efelett kontrollja és így hat rá az egész + nem megy neki az elkotelezodes (szerintem az egyik családi sérülés miatt) úgyhogy igazad volt ebben is. Csak mégsem sikerült teljesen ezt megfejtenem és vannak homályos részek az egészben, de köszi a normális válaszokat :) sajnos nem látok rá esélyt hogy elmegy pszichológushoz mert nem akar magába nézni és ezekkel foglalkozni, régen pont erre használta a bulikat és a nagy életét. De szerintem ha ilyet szeretek, velem is vannak gondok
2021. dec. 5. 21:32
 33/42 anonim ***** válasza:
81%

#32 Te ezt a pasit az életben nem fogod "teljesen megfejteni"!

Én évekig próbáltam, de nekem sem ment. Lassan ledoktorál az ember pszichológiából, és akkor sem érti! Ezt a többi válaszoló elintézi azzal, hogy hagyd a pasast, mert hülye, vagy a másik verzió, hogy te vagy hülye!

Csakhogy az élet nem ilyen egyszerű. Szerintem minden embernek vannak kisebb nagyobb lelki sérülései, és senkit nem szabad lehülyézni, mert le meri írni azt, ami bántja.

Veled talán annyi lehet a baj, hogy olyan vagy mint én. Tudni akarod a miértekre a választ! Addig nem nyugszol, még rá nem jössz, az utolsó apró részletre. Csakhogy ez a pasiddal kapcsolatban nem fog menni! Ha neki esetleg ilyen lelki bajai vannak, akkor ahhoz szakember kell! Eleve mindent kontrollálni akar ahogy írtad. Ez irtó bonyolult, volt szerencsém egy ilyen emberhez! Amúgy egy baromi jó pasi volt (most is az), de több a lelki probléma, mint ami jó!

2021. dec. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

Igen így van, mindenre tudni akarom a választ. Igazad van teljesen.. :(

Remelem egyszer sikerül túllépni rajta, bár ilyen érzelmi kötelékkel, nem tudom hogyan..

2021. dec. 5. 22:11
 35/42 anonim ***** válasza:
A seggfejek szaporodnak... ugye ti sem gondoljátok, hogy jó embereknek csak jó gyereke, rossznak meg csak rossz születik?
2021. dec. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
ezt a videót mintha pont neked készítették volna, a problémádra válaszokkal : https://www.youtube.com/watch?v=BGfjbFv8RHE
2021. dec. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
Majd megnézem, de nem vagyok társkereső nő… sőt, mindig jól el voltam kapcsolat nélkül. Vele évek óta all fenn ez a helyzet, szóval a videod nem vág témába
2021. dec. 6. 08:23
 38/42 anonim ***** válasza:
59%

"Az élet minden területén sikeres volt az ürge. Magas intelligencia, egyetemi végzettség, vezető beosztás, kiemelkedő fizetés, jó humorérzék, kiváló teljesítmény az ágyban stb. Csak egy bibi volt vele!"

A nőket annyira jól ki lehet ismerni abból, mit értékelnek. Üvölt, hogy mennyire üres, felszínes dolgokból következtettek. Nem csoda hogy betegekkel jöttök össze, ha csak a státusszimbólumokat figyelitek. Beszarok. Ha egy percig férfiagyat kapnátok, az életetek sokkal könnyebb lenne. Legalábbis, ha az én agyam kapnátok meg.

2021. dec. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
38%

"Én évekig próbáltam, de nekem sem ment. Lassan ledoktorál az ember pszichológiából, és akkor sem érti!"

Ahogy látom, te vagy az, aki először a státusszimbólumokat nézi egy férfin, és azt, hogy milyen jól tud szórakoztatni a humorérzékével. Az, hogy a pszichológiát ESETLEG olvasod, és tanulgatod, nem jelenti azt, hogy te el is mélyíted. Lehet hosszú éveken át tanulmányoznád, és nem jutsz nagy változásra. Az első írásodból azt láttam, te soha nem tanultál pszichológiát.


Képzeld el úgy, mintha azt írtam volna:

A lány szép volt, bájos, nagymellű, kedves, az ágyban jól szexel, nagyon jó alakja volt, mégsem volt jó partner! Mit látsz ebben? Azt, hogy a következtetéseimet valami felszínes semmiről vontam le. Nem is értem, te mit elemzel, ha ezekre nem jöttél rá eddig.

2021. dec. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

#38, #39 Te nem értetted meg amit írtam!

Pont, hogy nem vagyok felszínes! Pont az a lényeg, hogy nekem nem ezek számítanak, csak nem akartam regényt írni erről. Csak a kérdező esetére reagáltam. Azért írtam ezeket, mert ahogy te is írod ezek csak felszínes dolgok, a társadalmi megítélés egy bizonyos fokozatai, amiből egy átlagember azt a megítélést vonja le, hogy de jó pasi az illető, vagy ahogy te is lefordítottad, hogy milyen jó csaj akit te is lefestettél a példádban.

Pont ez a lényeg, hogy hiába látszik kívülről valaki "csúcsszupernek", ha lelkileg nem tud a másik fél irányában elköteleződni!

Igen, nem fejtettem ki azt a történetet amit leírtam, hanem a közepébe vágtam, de a kérdező megértette mire céloztam!

Abban igazad van, hogy nem tanultam pszichológiát, de érdekel a téma.

Viszont mivel nem ismersz, ne ítélj látatlanban!

Nem vagyok felszínes ember, és rohadtul nem szeretnék megfelelni a mai "trendeknek", nagyon utálom, ha valaki csak azt nézi, kinek mennyi a fizetése, baba arca van-e, vagy van-e diplomája vagy sem.....

Ettől én mindig is távol tartottam magam, nem szoktam embereket kategorizálni!

Az meg, hogy egyszer én is belefutottam abba a szituba amiből egy kicsi szeletet leírtam, az nem azt jelenti, hogy nekem ezek a külsőségek a fontosak!

Mivel az illető, akit leírtam, lelki bajokkal küzdött, és nem is volt hajlandó velem együtt azért tenni, hogy a saját fejében lévő "démonokat" leküzdje, ezért nem lett a dologból komolyabb történet! Egy biztos, soha semmit nem kaptam tőle (kávén kívül), tehát még csak azt sem lehet mondani, hogy érdekkapcsolat lett volna. Én szerettem őt, de az önkorlátozó hiedelemrendszere meggátolta abban, hogy el tudjon köteleződni felém, pedig ő maga állította azt, hogy szeret!

Nincs időm ezt tovább fejtegetni, mert lehetne, de nem akarom magam mindenáron igazolni feléd, te már úgyis eldöntötted, hogy én szar ember vagyok!

2021. dec. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!