Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Véleményetek szerint van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek szerint van a hölgy felől vonzalom irántam vagy csak túlgondolom?

Figyelt kérdés

Egyetemisták vagyunk.


Nem vagyunk szaktársak, de sűrűn összefutunk az egyetemen.

Nekem nagyon tetszik az illető akiről szó van, valószínűleg majd valahogy tudtára is fogom adni.


Viszont furdal a kíváncsiság, hogy vajon ő, hogyan érez. Kissé bonyolult megfejteni mert nincsenek egyértelmű jelek. Amit észrevettem, hogy szeret a társaságomban lenni. Általában mogorvás nézése van, ezt többen tudtára adták, de amikor velem van és szemébe nézek akkor nekem az jön le, hogy mosolyog már maga a tekintete is. Amikor pedig valamit csinálunk együtt akkor végig vigyorog szinte megállás nélkül. (pl közös sport) Valamint keresi a szemkontaktust amikor beszélünk. Amikor otthon vagyunk akkor is szokott keresni ha van ideje, illetve észrevettem, hogy ha elmegy barátnőjével csajos programra akkor is spontán néha dob egy üzenetet. Illetve majdnem minden üzenete végén mosolygós smiley van és gyakran csinálja azt, hogy egy bizonyos szó leírásakor egy magánhangzót többször leüt. (pl. "itt vagyoook"). Múltkor csináltak egy egyetemi csoportot amibe amint bekerült engemet azonnal felvett. (tehát azonnal eszébe jutottam) Ezen kívül ami esetleg említésre méltó, hogy elszokott hívni magával ruhákat vásárolni vagy szimplán plázázni egyet. Illetve ha olyan programja van akkor szívesen elhív. Illetve múlt héten megkérdezte van e kedvem vele nyári gyakorlatot letölteni. De persze ez ugye lehet szimplán annak a jele is, hogy barátként tekint rám, akinek a társaságában jól érzi magát.


Ti mit gondoltok ezek alapján?

Szerintetek csak egy jó cimborának tart vagy esetleg ez egy mélyebb vonzalom jele is lehet?

Fiú haverja van már 3, tehát nem teljesen üresek ezek a pozíciók az életében.


Azért nyilván van bennem minimális elutasítástól való félelem (ezért is a kérdésem, hogy mit gondoltok, mire számítsak) hisz az egyenlő lenne azzal, hogy teljesen elveszítem őt, amely eleinte biztos lelkileg mélybe dobna de nem fogok őrlödni sem emiatt sokáig az is biztos.



2021. dec. 17. 01:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem elképzelhetetlen, hogy az egyetemi tanulmányaihoz kérne segítséget tőled? (Intelligensnek tart téged, de titkolja.) Női furfangos technikát alkalmaz, flörtjeleket ad.


Lehet, hogy arra a szakra szeretne járni, ahol te is tanulsz - vagy valami hasonló? Esetleg a szülei kényszerítik a jelenlegi tanulmányokra és azért olyan tűnik mogorva nézésűnek?

2021. dec. 17. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Elment a vonat,de nem biztos hogy utasokat szállított ,ami felvett volna!!

Azthiszem ebből elég jól lejön,hogy milyen a kettőtök kapcsolata.


Pár alkalom után semmi nem történik veletek,akkor ez mostanra egy jó haveri kapcsolati státusszá alakult.

Ez egy smileyes,plázázós barátzóna

2021. dec. 17. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem tudod, idegenek honnan tudnák?
2021. dec. 17. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%

“Valamint keresi a szemkontaktust amikor beszélünk. ”


Azt minden intelligens ember megteszi kortól, nemtől függetlenül.


Azon tűnődöm, hogy vajon odáig züllesztették már az egyetemeket, hogy éretlen óvodásokat vesznek fel?

2021. dec. 17. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
26%

“ elszokott hívni magával ruhákat vásárolni vagy szimplán plázázni egyet.”


“Elszokott hívni”

Helyett: el szokott hívni.

Általános iskola negyedikes anyag.


Te hányas voltál magyarból?

Hogy kerültél te egyetemre?

2021. dec. 17. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
38%

Na, meg “plázázni”.


Milyen “egyetemre” jársz te?

A CEU-ra, ruhatár-büfé/ plázaboy szakra?!

2021. dec. 17. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem egyértelműen tetszel neki.
2021. dec. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Hol látjátok itt a flört jelét? Ez kéremszépen a barátzóna. Ha tetszenél neki akkor nem ilyen helyekre hívna el.
2021. dec. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Döntsd el, hogy te mit akarsz. Bejön neked, mint nő, tehát legyél mellette férfi. Érintsd meg a karját, a vállát, a haját, nézz mélyen a szemébe. Ha ezt hagyja, akkor közeledj egyre jobban. Mondjuk mikor igyekezz úgy alakítani, hogy kettesben legyetek. Ezúttal hívd el te valahova. Mondjuk egy adventi vásár elég hangulatos tud lenni a fényekkel. Aztán nézz a szemébe, simítsd a haját a füle mögé, és lépj picit közelebb. Ha nem lép hátrébb, vagy nem fordul el, akkor mehet egy finom csók.

A sztoriból, amit írtál, nekem teljesen az jön le, hogy te csak töketlenkedsz, várod a csodát, de egyáltalán nem kezdeményezel. Ha a lány nem hív el, te nem fogod. Persze, hogy elkönyvelt havernak, ha már épp csak rád nem mászik, te meg kéreted magad.

2021. dec. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Voltam barátzónában már, és amit leírsz az kb ugyanaz, ami velem is volt.


Kérdés hogy amúgy bejönnél e neki és csak a mulyaságod miatt vagy benne.


Mert akkor ha változtatsz a kommunikáción, még vonzalmat kelthetsz benne. 31f

2021. dec. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!