Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintem szerelmes lettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem szerelmes lettem a barátnőm húgába.. mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeretem a barátnőmet 2 éve vagyunk együtt. Érdekes módon nem 1-2 hónapra rá mutatott be a családjának miután összejöttünk, hanem kb 1 évet vártam erre. Bár az érzéseim nem változtak a bnőm felé.. de legutóbbi pár alkalomnál.. családi ebédnél.. vidámparknál.. állatkerti simogatónál.. így beszédbe elegyedtem vele és.. mintha érdeklődne.. meg ilyenek. Nagyon fura.. de legutolsó alkalom után valami furát éreztem. Szeretem hogy érdeklődik.. meg minden. Nagyon helyes lány.. és mostanság meg kb görcsöl a gyomrom ha meglátom és alig várom hogy beszéljünk. Bajban vagyok... :/

a bnőm amúgy 20, a húga 18, én 21 vagyok.



2021. dec. 29. 22:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%

9-es 7-es igen jogos!! (am tetszem neki eléggé)


majd kerülöm, most ünnepek után sokkal könnyebb lesz, abban bízom. Nem volt még ilyen esetem.


Felesleges ez a kerülgetésnek nevezett bohóckodás. Úgy is meg fogod csalni. Ha nem vele akkor mással.

2022. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
11-es akik olyanokat irosgatnak hogy úgyis megcsalom... senkit se csaltam még meg soha :) az hogy téged megcsaltak vagy 5 ször vagy nemtudom.. ott el kéne gondolkodni hogy lehet te vagy a hibás.. én nem csináltam még ilyet ;) köszi a választ!
2022. jan. 2. 18:43
 13/15 A kérdező kommentje:
oké szerintem hűtsd le magad picit :D ennyire utálod a képem akkor lehet lépni! :)
2022. jan. 2. 18:57
 14/15 A kérdező kommentje:
Miért írsz ide az én kérdésem alá akkor? :O valaki magyarázza el. te az a fajta ember vagy aki hogyha utálja zámbó krisztián zenéit akkor odakommentál milyen rossz ahelyett hogy a számodra jó zenéket hallgatnád? Viszlát, tessék máshol lenni , köszönöm a sok segítséget, a bölcsességet!!
2022. jan. 2. 19:39
 15/15 A kérdező kommentje:

minek bántasz, azt se tudod kivagyok, szóval se mondtam hogy bárkitmegcsaltam.. érzelmekről van szó.

Ha az a játék hogy általánosítunk így random akk én meg írhatnám hogy: ha szar az életed ne engem bánts ok nélkül, te szúrtad el. :)

2022. jan. 2. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!