Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aki szerető státuszban van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szerető státuszban van, hogyan éli túl a szilvesztert, karácsonyt?

Figyelt kérdés
33 éves vagyok. Van egy 10 éves Kisfiam. Beleszerettem Valakibe és tudom hogy én sem vagyok közömbös Neki. Heti 1x találkozunk. Tudom hogy szeret. Kimutatja és mondja. De neki ott a házassága. Ma is mennek barátokhoz a feleségével. Írt smst nemrég, gondol rám. De én nagyon szenvedek. Itthon vagyok egyedül a Fiammal és sírok folyamat. Ne ítéljetek el kérlek. Nagyon szeretem. 1x kidobtam, de nélküle semminek éreztem magam. Más aki ilyen szituációban van, hogyan éli meg?
2021. dec. 31. 19:14
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
75%

Nem ítéllek el, együttérzek veled. Pontosan ez az, amiért óva intek mindenkit nős emberrel való viszonytól. Nekem is volt részem benne, tudom, hogy milyen. Sajnos az érzelmeknek nem tudunk parancsolni. Kitartást!

N

2021. dec. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
63%

játssz a fiaddal, nézz filmet, hallgass zenét. ne gondolj rá, hogy második vagy. én sem teszem. ez is egy ugyanolyan nap mint a többi, mikor épp nem velem van. ettől még kellek neki. együtt nagyon jó. de el tudom magam foglalni mással.

te is kellesz neki valamiért. 🙂

2021. dec. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
63%

Igen kell neki;

Szexre

Semmi másra.

2021. dec. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

Látom, akkor nem csak nekem van ilyen "problémám".

Egyszerűen nem tudok kilépni belőle. Minden nap beszélünk. Olyankor teljesen feltöltődök. De tudom nincsen jövőnk és ez felőröl.

2021. dec. 31. 20:45
 25/41 A kérdező kommentje:
22/25. Köszönöm. !!! :,(
2021. dec. 31. 20:45
 26/41 A kérdező kommentje:
Meg Mindegyikőtöknek, aki írt.
2021. dec. 31. 20:46
 27/41 A kérdező kommentje:
Fuuuu. Ez de sz-----r!!!!!!! B.sszuuuus!!!!!
2021. dec. 31. 20:47
 28/41 anonim ***** válasza:
75%

Értékeld a fiaddal töltött időt, mert ha kamasz lesz, már ő sem lesz veled szilveszterkor, hanem megy majd bulizni, na akkor leszel egyedül, ha addig nem találsz egy független férfit, aki veled akar lenni!!!

Nem a gyerek az oka, egy barátnőm elvált, két gyermekes anyuka, és most jegyezte el őt a párja. Ha nincs jövőd ezzel a férfival, akkor hagyd a csudába!

2021. dec. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
27%

24 lehet, hogy te arra kellenél, én nem csak arra kellek.

ez pont olyan kedves válasz, mint a tied.

egyébként ha kicsit szétnézel itt a gyakon, akkor láthatod, hogy nem csak olyan kapcsolatok vannak, amik csak a szexről szólnak.

2021. dec. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 30-as ,úgy hülyited magad ahogy akarod,nincs ezzel semmi baj.

Nem ítéllek el ,csak lásd reálisan a helyzeted.

2021. dec. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!