Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aki szerető státuszban van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szerető státuszban van, hogyan éli túl a szilvesztert, karácsonyt?

Figyelt kérdés
33 éves vagyok. Van egy 10 éves Kisfiam. Beleszerettem Valakibe és tudom hogy én sem vagyok közömbös Neki. Heti 1x találkozunk. Tudom hogy szeret. Kimutatja és mondja. De neki ott a házassága. Ma is mennek barátokhoz a feleségével. Írt smst nemrég, gondol rám. De én nagyon szenvedek. Itthon vagyok egyedül a Fiammal és sírok folyamat. Ne ítéljetek el kérlek. Nagyon szeretem. 1x kidobtam, de nélküle semminek éreztem magam. Más aki ilyen szituációban van, hogyan éli meg?
2021. dec. 31. 19:14
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
31 én nem akarok összeköltözni senkivel. viszont szerintem többet kapok minden nap, mint sokan akik házasságban élnek.
2021. dec. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
76%

Rendben 31-es.

Öszintén kívánom légy boldog,és a kérdező is.

Meg mindenki,:)

2021. dec. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
66%

Sovány vigasz: Neked legalább ő van. Valamilyen szinten, még ha nem is abban a formában, ahogy ideális lenne. De van. Szerelmes vagy, ő is érez irántad, bizonyára kölcsönös a vonzalom, kívánjátok egymást, működik a kémia stb.

Én 30 éves vagyok. Nekem semmi. SEMMI! Lassan 8 éve. És tudod, van egy nős férfi, nem olyan rég ismertem meg, több mint 22 évvel idősebb... hát én nagyon boldog lennék, ha legalább annyit "kapnék belőle", mint te ebből a férfiból!

2021. dec. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
83%

Pár hete nagyon nyomult rám egy házas pasi. Mondhat barki bármit én is tudom, hogy főleg szexre mennek, de szerintem ő többet érzett/érzett volna irántam. Annyit agyaltam az egeszen, hogy annyira nem akarok masodik lenni, aki titkolva van, aki vár, hogy mikor tud végre írni amikor nincs ott az asszony. Nem akarok en lenni aki a karácsonyt/szilvesztert egyedül tölteni.

Persze igyis egyedul toltom, de szerintem, ha tudnám, hogy a másik épp a feleséggel ünnepel még ennél is magányosabbnak érezném magam.

2021. dec. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 Kata-Kata ***** válasza:
86%
13 évig éltem boldogan szeretőként! Most 60 évesen visszanézve életem legtartalmasabb kapcsolata volt. Sokkal szegényebb lett volna az életem nélküle. Csak ehhez el kell fogadni, hogy ennyit kapsz csak, de ha többre vágysz mindig nehéz lesz!
2022. jan. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
45%
Foglalkozz a fiaddal, te rib*nc! Megérdemled.
2022. jan. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
57%
neked is boldog új évet 37-es
2022. jan. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, én 35 voltam, amikor 2 gyerekkel osszejottem a 2. férjemmel. Nem szentiras az, hogy gyerekkel nem kellesz.Mazli is kell hozzá. Ha a szeretod szeret is akkor is mázlid van. De tudd: ha kimondta hogy szeret, de nem válik, akkor el kell fogadnod: nem fog válni. Ne bízz benne, hogy valaha is kilep! És mindezeket figyelembe véve gondold át, hogy kell-e neked így is vagy kilépsz inkább és megadott az esélyt egy új kapcsolatnak? Te dönts, ne hagyd, hogy rólad döntsön valaki más! Sok sikert!
2022. jan. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm !!!
2022. jan. 1. 11:43
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Azért dug téged is, mert te plussz a felesége egyenlő több szex. A csávót meg nem tisztel titeket. De ti csak nyaljatok a seggét..
2022. jan. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!