Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy nem is szerettem/v...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy nem is szerettem/voltam szerelmes belé?

Figyelt kérdés
Volt egy 2 hónapos “kapcsolatom.” Életemben az első. Nagyon rajongott értem a srác, sok időt töltöttünk együtt, elég mély beszélgetéseink voltak, megnyíltunk egymásnak. Csomó közös tervünk lett, azt mondta még sosem volt ilyen boldog és ennyire szerelmes. Ezt a környezete is megerősítette felém. Úgy éreztem (talán) ilyen a szerelem. Én is kivirultam, állandóan mosolyogtam, tele voltam energiával, vártam, hogy láthassam (de annyira azért nem volt erős mint részéről.) Időközben visszalépett hirtelen, (pedig ő volt a kezdeményező fél), mondván, hogy nem szeretne még kapcsolatot. És nem éreztem kb. semmit amikor ezt kimondta. Nem sírtam, nem voltam mérges, se szomorú különösebben. Mégis, azóta mindenki látja, hogy kb sosem mosolygok, rideg vagyok. Azóta mindig görcsbe rándul a gyomrom ha meglátom, de érzés szintjén mégsincs semmi egyértelmű. Szinte keresem az okokat, hogy haragudhassak rá. Beszélnék is vele, de közben levegőnek is nézném. Állandóan keresem, mégsem örülök ha látom (?). Néha úgy érzem, most rögtön meg akarom ölelni, máskor inkább leüvölteném, vagy csak felszabadító az érzés, hogy egyedül vagyok. Valamikor taszít, máskor ránézek és olyan szinten vonz, hogy elmondani sem tudom.

2022. jan. 10. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy csak fellángolás volt mindkettötök részéröl, és a vívódásaid abból fakadnak, ahogy a helyzet alakult, hirtelen és érthetetlenül változott meg a helyzet, amit nehéz néha feldolgozni, föleg ha az ember nem tudja a valós okát.

Próbálj meg nem is foglalkozni vele, csináld a dolgaidat és hamarosan jót fogsz mosolyogni az egészen.

2022. jan. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fellángolás volt, megesik. Itt nem lehet hibáztatni senkit,jobb hogy időben kiderült.
2022. jan. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
68%
Ünnepélyesen megígérem neked, kérdező, hogy ha egyszer valóban szerelmes leszel, azt ne fogod megkérdezni!
2022. jan. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Jól mondja a Séf. Ez pont olyan mint amikor a hipohondernek mondják,hogy észre fogja venni ha valóban beteg lesz. És igaz is.
2022. jan. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!