Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem, ha nem bírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, ha nem bírom a kötöttséget?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a párkapcsolatokat mert egyszerűen kalitkába zárva érzem magam. És ha felmerülne a kérdés, nem. Nem a pasik hibája, mert már akkor érzem ezt a zárt érzést, ha még össze sem jöttünk, csak beszélünk róla. Nem számít mennyire tetszik az illető, mennyire vagyok odáig érte, ettől az érzéstől nemtudok szabadulni. Megfordult a fejemben, hogy akkor hát mi mást lehet tenni, legyen kötöttségek nélküli egyéjszakás, de annyira nem vonz a szex, hogy ezt élvezni tudjam. Tehát érzem, hogy hiányzik a párkapcsolat, de ha megkapnám, visszavonulnék. Mi a baj velem, ezen hogyan lehetne változtatni? Vagy egyáltalán miért van ez?
2022. jan. 18. 21:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyere össze olyannal, aki nem standard modell szerint képzeli el a párkapcsolatokat.

Pl én nekem nincs semmiféle elvárásom a másik iránt. Felőlem lehetünk poliamorok, vagy monogámok. Lakhatunk együtt, vagy találkozhatunk csak havi egyszer, lehet napi 5 szex, vagy aszexuális kapcsolat, nekem szinte minden mindegy, amíg szeretjük egymást, és az együtt tőltött időben a szeretet áramlik köztünk.

Engem mondjuk veled ellebtétben nem zavar ez a bezártság, mert hát valljuk be, nehéz olyat találni, akinek ugyanúgy mint nekem, minden megfelel, bármilyen szélsőséges feltétel, szóval...

De ha téged ez zavar, keress olyat, aki nyitott, és csak az számít neki, hogy neked jó legyen. Elvégre nem ez a szeretet, szerelem?

Nekem egy kapcsolatban nincs más vágyam, csak hogy a másiknak jó lehessen és én ehhez hozzájárulhassak.

2022. jan. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!