Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem értek pár dolgot egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értek pár dolgot egy helyzettel kapcsolatban, nektek mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, aki régebben kinézett magának, aztán megtudtam, hogy engem akart barátnőjeként, viszont én nem adtam be egykönnyen a derekam, egyszerűen nekem nem megy ez a dolog 2 nap után, viszont ő időközben talált egy másik csajt aki azonnal vevő volt rá és össze is jöttek.

Kb. másfél éve együtt vannak, és bár nem tudom milyen a kapcsolatuk, annyit tudok hogy a csaj nagyon féltékeny. Ezzel nincs is probléma, csak annyi, hogy nekem elkezdett tetszeni ez a fiú barátom. Szerintem ebből ő is megérzett valamit, mert kicsit máshogy kezdett el velem bánni, többször elhív találkozni, figyel arra, hogy ha rossz kedvem van, akkor felvidítson, néha úgy éreztem, hogy ő is akar tőlem többet, azt gondoltam, hogy biztosan akkor gondok vannak a kapcsolatukban és lehet ő is lépni szeretne csak nem meri megtenni. Egyik tali alkalmán a pillanat hevében megcsókoltuk egymást, ő azt mondta, hogy ennek azelőtt kellett volna megtörténnie hogy megismerte a barátnőjét, azt mondta hogy ha nem lenne a lány, simám folytatná velem a csókot, de ő most szereti ezt a lányt, és kényelmes neki a kapcsolata, illetve ha velem jönne össze akkor nem lenne legjobb barátja. Ezzel akkor engem össze is zavart, mert nem ertettem, miért küld felém kétértelmű jeleket, ha valójában nem akarja otthagyni a lányt.

A fura az hogy azóta még rendszeresebben keres, és a talalkozók alkalmával sokszor azt veszem észre, hogy méreget, meg olyan közel jön, mint akkor mikor először csókolóztunk. Nem tudok rajta eligazodni, ha a másik lannyal kényelmes neki, miért akar megérinteni meg provokatív belyzetbe hozni? Ha nem engem akar párjául miért érdeklem?

Ami még nagyon fura hogy a csókos eset óta akarja hogy legyen nekem is párkapcsolatom egy másik sráccal. Szerintetek mit érez irántam ez a fiú?



2022. jan. 19. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Egyértelműen téged akar, csak nem meri otthagyni a barátnőjét.
2022. jan. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"miért küld felém kétértelmű jeleket, ha valójában nem akarja otthagyni a lányt."

Mert nem tudja, hogy egyoldalú-e ez.

2022. jan. 20. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Veled akar összejönni, azt a kis litániát a barátnőről önigazolásképp mondta, hogy ne érezze magát igazi f.sznak a csók miatt. Ha határozott jeleket adsz neki, biztosan lelép a barátnőtől, aki szegény jobban is jár.
2022. jan. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egyszerűen közölte a feltételeket. Nem hagyja ott a lányt miattad. Ha neked így is megfelel, hogy második leszel egy szerelmi háromszögben, akkor rajta. Ha nem, akkor hajtsd el. Egyébként meg nincs fiú-lány barátság, ez ebből a sztoriból is látszik. Szerinted mi lenne ebből, ha továbbra is találkoznátok? Keserűség, csalódás vagy lángoló szerelem. Barátság semmiképp.
2022. jan. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!