Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kezdjek ezzel a helyzettel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a helyzettel? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy lehet beleszerettem egy olyan emberbe aki ezt nem viszonozza vagy legalább is nem gondolja elég komolyan.. Régóta jóba vagyunk párszor már volt róla szó hogy össze is jöhetnénk és ő kezdte el ezeket nem is én még is van mellettem másik 100 lány akivel ugyan úgy beszél mint velem.. Nem kutakodtam úgy eset, hogy tudok egy-két dologról, de ezt a fejéhez sem vághatom ugyan is nem vagyok a barátnője és nem is akarok féltékenykedő hisztis kis óvódás lenni, de ő meg nem veszi le, hogy miért nem akarom folytatni az olyan beszélgetéseket, hogy miket fogunk csinálni ha találkozunk stb.. Néha már legszívesebben elküldeném a fenébe.., de ennél többre tartom sajnos.. és nem is én lennék.. Az, hogy enyhén célozgatok az meg nem esik le neki innentől kezdve már ötletem sincs mit csináljak. Valaki valami ötlet vagy bármi..

2016. máj. 15. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:

állj elé, és mondd el neki, h. beleszerettél.

nincs mit veszítened, a pasik sokszor hülyék, alapvető dolgokat nem vágnak le.

amikor Szabó Magda író megismerkedett Szobotka Tiborral, a későbbi férjével, akkor az a pasi sem vágta le, hogy mi a helyzet. tetszett neki Magda, de nem volt egyértelmű számára mégsem.

Szabó Magda annyira beleszeretett, hogy szó szerint belebetegedett, szívinfarktust kapott, kórházba került, Szobotka meglátogatta, sajnálta, de a lükének még akkor sem esett le, hogy minden miatta van. később azért összejöttek, hatalmas szerelem volt. hajrá!

2016. máj. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyeske tanácsát semmi esetre sem javasolom. Ez a pasi tipikus nőfaló. (Ismerem a fajtáját, hiszen valamikor én is az voltam.) Egyszer majd valaki neki is elkapja a tökét, de annak valóban nagyon a partnerének kell lenni az élet minden (!) területén. Szóval sokat nem tudok mondani. Ha lefekszel vele, nagy eséllyel csak egy strigula leszel. Ha nem fekszel le vele, sohasem fog megismerni annyira, hogy rájöjjön, rád van szüksége. Neked kell dönteni, és megszenvedni a döntésed következményeit.
2016. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem.. Köszönöm a válaszokat
2016. máj. 15. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!