Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha csalódtál a férfiakban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csalódtál a férfiakban, meg tudsz bennük bízni jelenleg, vagy szkeptikus vagy a hűségük, szeretetük iránt?

Figyelt kérdés
2022. jan. 25. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagy balgaságra van 1-2-10-x rossz tapasztalatot kivetíteni több milliárd emberre.

Nyilván nem fordulok a férfiak felé azzal a nagyon naiv bizalommal, mint kamaszként, de egy alap bizalmat mindenki megkap, aki nem ad okot az ellenkezőjére. És ahogy megismerem, eldöntöm, hogy érdemes-e arra, hogy magasabb szintre emeljem ezt a bizalmat, vagy sem. De ez még csak nem is nemspecifikus: ugyanez van, ha haverkodom egy nővel, bejön egy új ügyfél, stb.

2022. jan. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem is a megcsalás. Az ok az mindegy. A lényeg hogy vége lesz.


Nálam annyi változott, hogy tiniként még megéltem a szerelmet, a kapcsolatokat úgy, hogy eszembe sem jutott soha egyetlen pillanatban sem az, hogy vége lehet, ma meg már minden kapcsolatban úgy vagyok szinte, hogy kilátásba van helyezve már az első pillanatban, hogy opcio hogy vége lesz, mikor mégcsak megismerem. Az ok, hogy megcsalás vagy az élet ugy hozza, vagy karrier, vagy osszeférhetetlenség, nem passzolás miatt lesz vége, az teljesen mindegy.


Már nem tudok a mában élni mint anno, abszolut felhőtlenül boldogan, hanem minden kapcsolatom racionális is.

2022. jan. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

*azaz minden kapcsolatom "árnyékolva" van mar azzal, hogy opcio hogy vége lesz és nem tart örökké.

Ez már ugy ott lebeg a háttérben mindig.

2022. jan. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Nem bízom bennük, soha nem is fogok. Engem nem vigasztal, hogy esetleg lennének normálisak is. Ez olyan, hogyha adnak 5 muffint, de az egyik mérgezett, nem kóstolom meg egyiket se reménykedve, hogy hátha jót választottam és nem halok meg tőle.

Plusz mind eleinte adja, hogy ő különb és más mint a többi, aztán várj 1-2 hónapot 😌

2022. jan. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem keresem a társaságukat, ameddig össze nem szedem magam, de a környezetem alapján nincs okom aggódni szerintem. Nagyon sok rendes srác van ma is, a korosztályomban pláne.
2022. jan. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5


A te kommented azért lep meg, mert téged láttalak máshol is, és azt hittem, pasi vagy.


Köszönöm a válaszokat.

2022. jan. 25. 19:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenki azt hiszi, de nem. :D Egy 21 éves, 50x kilós lány vagyok, csak a stílus, amiben írok, az maszkulin. Sajnálom, ha csalódást okoztam. :D
2022. jan. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyes férfiakban csalódtam már. Az egész férfinemre ezt nem vetítem ki.
2022. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!