Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az manipuláció, játszma, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az manipuláció, játszma, hogy ismerkedéskor nem válaszolok rögtön az üzenetére, csak három óra múlva, húzom szándékosan az időt, nem veszem fel a telefont, ha hív, csak harmadszorra, azt hazudom, hogy nem érek rá most vele találkozni, meg ilyenek?

Figyelt kérdés

De állítólag ezt csinálni kell, mert enélkül megun a pasi hamar, ez az élet sója.

Manipuláció ez?

Őszintén nem lehet ismerkedni?

Vagy kell ez a játék, játszma?

Vagy hogyan kellene ezt csinálni?

Ha őszintén kimutatom, hogy kell nekem a pasi, rajongok érte, már nem leszek számára olyan érdekes és nem is fog keresni?



#Jatszma
2022. febr. 11. 12:11
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
A fo kerdesem az, hogy ez manipulacio, jatszma, az idohuzas?
2022. febr. 11. 12:37
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában sokat agyaltam ezen, hogy mennyi ismerkedés bukik el a környezetemben azon, hogy emberek túlságosan az elején kimutatják a rajongásukat.

De viszont ez a játszmázás, hogy eljátsszuk nem érdekel a másik, szinte meg kivétel nélkül fordítva sül el, és emiatt nem működik...

Nem tudom, ez amikor leszarom típus vagy valakivel egyszerűen csak akkor működik amikor tényleg nem érdekel túlzottan a másik fél.. olyankor tepernek méginkább.. de ha csak eljatszva van akkor bukó az egész. Érdekes..

2022. febr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Na, koszi ezt az erdekes valaszt.
2022. febr. 11. 12:51
 14/26 A kérdező kommentje:

A srac azt jatsza el kezdetektol, hogy en annyira nagyon nem erdeklem, vagy valoban nem erdeklem tulzottan.

De a tetteibol, szavaibol neha -neha megis az vilaglik ki, hogy erdeklem.

Ezaltal en meg jobban teperek erte.

2022. febr. 11. 12:55
 15/26 A kérdező kommentje:
Amugy en kezdemenyeztem, o azt se tudta, hogy en a vilagon vagyok.
2022. febr. 11. 12:56
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

A rajongást mindenféleképpen hagyd abba... Az emberek megérzik, hogy azért rajongsz, mert kevesebbnek tartod magad nála, nagyon (túl) jónak tartod őt..

De viszont a játszmát (pl, hogy harmadjára veszed fel a telefont) is hagyd, mert lehet, hogy hamar átrepül másra aki már elsőre felveszi.

Arany középút. Mint mondtam ez csak akkor működik amikor tényleg nem izgat azért annyira a másik, de legalább próbáld meg.

2022. febr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Koszi.
2022. febr. 11. 13:14
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez játszma, de ne csináld. Hülyeség, hogy csak ezekkel lehet sikeres egy ismerkedés. Az a legjobb, ha őszinte vagy és önmagadat adod és ha úgy nem tetszel a másiknak, akkor legalább hamar kiderült és nem húztátok egymás idejét. Ha csak úgy jössz be neki, hogy megjátszod magad, az hosszú távon amúgy se fog működni, tényleg felesleges és ha te közben beleszeretsz, fájdalmasabb is lesz.

Mondjuk az se jó, ha rajongsz érte, inkább törekedj az egészséges középútra. Pl. ne hazudd, hogy nem érsz rá és ne várasd meg szándékosan, de ne is dobj félre mindent miatta, hogy bármikor a rendelkezésére állj, ha ő keres. Mutasd ki, hogy tetszik és élvezed a társaságát, de ne istenísd és ne minden körülötte forogjon. Ilyenekre gondolok.

2022. febr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Ja, en isteniteni szoktam es mindent felre szoktam dobni miatta. Minden korulotte forog, igen...

Hat, igen...


Rajottem valamire.

Ha van sajat eletem, munkam, hivatasom, amit szenvedellyel csinalok es vannak hobbijaim, barataim, akkor nem kell hazudni, hogy nem erek ra holnap, mert tenyleg nem erek ra akarmikor... tehat ez kell, legyen a cel: sajat teljes életet élni. Mert ez vonzo a masik szamara. Nekem is o pont azert vonzo, amilyen szenvedelyes a munkajaban, abban, amit csinal.

2022. febr. 11. 13:44
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy megvilágosodtál. Amúgy igen, jól látod, akkor leszel te is vonzó a másik számára, ha van életed, nélküle is jól megvagy, teljes életet élsz és magabiztos vagy meg úgy általánosságban boldog és kiegyensúlyozott. Nyilván nem kell túltolni, csak természetesen. Azért ismerkedési szakaszban ne ő legyen a világod közepe, az nagyon érződik és túl sok tud lenni a másiknak.
2022. febr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!