Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan fogadjam el, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el, vagy legyek túl egy nem viszonzott szerelmen?

Figyelt kérdés

Szex volt köztünk. Lehet még találkozunk, de csak szex-re.

Idősebb nálam 11 évvel. De ez nem is olyan lényeges. Ha rágondolok sírnom kell, mert annyira szeretem. Pedig csak egy hete ismerem. De olyan más, mint a többi férfi, úgy érzem belehalok. Nem vigasztal, hogy majd jön más, mert nekem csak ő kell. Mindenki mástól undorodok.

Aki ilyen helyzetben volt, hogyan lépett túl rajta?



2022. ápr. 20. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Elmúlt idővel,ahogyan rájöttem a hormonok és miegyéb miatt túlértékeltem….és persze rájöttem mennyire is romlott velejéig.


Ha csak szexre kellesz neki meg sem érdemel, ezt ne felejtsd el. Vár rád kint egy olyan férfi,aki szex ide v oda , szeretni fog… Én a helyedben emelt fővel távoznék, szórakozzon máshol mással.

Ja, és én is azt hittem ő olyan más, aztán idővel rámunt és kimutatta a foga fehérjét…hidd el,neked jobb lesz nélküle

2022. ápr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pár ilyen kijózanodás után már csak nevetek a régebbi hozzáállásomon, és hogy mennyire odavoltam egy emberért akivel szinte alig beszéltem. A csalódás elkerülhetetlen, de később majd megérted, hogy te láttad máshogy a valóságot, nem ő változott. Osztom amit az első írt. Én pont ugyanígy voltam vele.
2022. ápr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát igen. nőt senki nem utasíthat el, mert az már férgesség.
2022. ápr. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amikor belemész egy méltatlan helyzetbe, te magad árazod be magad, senki más. Nem kötelező elfogadni, ha te teljes kapcsolatot szeretnél. Utána lehet sopánkodni, hogy nem azt kaptad amit szerettél volna, pedig ez az ürge ráadásul nem is áltat mással, mint amit tud nyújtani. Sokan megjátszák a hősszerelmest, pedig csak szexet akarnak. Remélem amúgy csak megjátszott naiva vagy, mert nagyon úgy tűnik, hogy provokatív troll kérdés.
2022. ápr. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítő válaszokat!

Nem troll kérdés!

Utolsó előtti: Nem mondtam, hogy nem utasíthat el. Csak fáj.

2022. ápr. 21. 13:15
 6/11 A kérdező kommentje:

Már akkor többet éreztem, mikor még nem feküdtünk le. Azért feküdtem le vele, mert nagyon kívántam, jól esett az érintése. Ő csókolt meg. És olyan jól csókol. 10 percig csak csókoloztunk, nem kezdett el simogatni máshol, vagy vetkőzetetni rögtön. Annyira más, olyan különleges.

Jövő hét végén találkozunk🥰

2022. ápr. 21. 14:56
 7/11 A kérdező kommentje:
1-es: Elhiszem neked, de ő olyan rendes férfi 🥰 biztos hogy ilyen valójában is.
2022. ápr. 21. 23:46
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Csak szexre kellesz! És gyerek a viselkedésed!
2022. ápr. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy csak szexre kellek. Már nem is találkozok vele.

A kettes válaszoló írta, hogy majd rájövök, hogy én láttam máshogy a valóságot, és nem ő változott. Igazából ő egész máshogy állt hozzám az első alkalommal szex előtt, mint a másik kettő alkalommal. Írt is elég gyakran, azt hittem ő is érez valamit....de már kiábrándultam belőle.

2022. máj. 29. 23:49
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
En teljesen megertelek, en is jartam igy ferfival. Aztan en is rajottem nem velem volt a problema:)nem vagy egyedul,fel a fejjel🥰
2022. máj. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!