Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szégyen ha egy nö régimòdi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen ha egy nö régimòdi a pàrkapcsolatok terén? Szereti a régi csalàdmodellt, hisz abban, hogy a férfi az úr a hàznàl úgymond.

Figyelt kérdés
Mit gondoltok ezzel kapcsolatban?

#férfi #Régimòdi
2022. máj. 5. 11:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/111 anonim ***** válasza:
69%

És munka nélküliként miből fogod fenntartani azt az örökölt ingatlant? Még ha kapsz is akár pár milliót a "közös vagyonból", az sem fog örökké tartani. Pláne ha majd a megszokott életszínvonalon akarsz élni továbbra is.

De mondom nekem mindegy ki mit csinál, nem szólok bele más életébe, de magamban azért tarthatom hülyeségnek.

2022. máj. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/111 A kérdező kommentje:
21 Épp az imént írtam le, akinek ez jön be nem egyenlö azzal, hogy tanulatlan ember. Talàlhat munkàt mint bàrki màs. Van akit 20 év utàn penderítenek ki a munkahelyröl, ilyen is lehet.
2022. máj. 5. 11:52
 23/111 anonim ***** válasza:
63%

18

Nem tudom, a gyerekvállalás és a munka hol zárják ki egymást, de oké...

Én azt tapasztaltam, hogy az otthon ülő anyák gyerekei mindig szégyellték, hogy az anyjunk nem dolgozik. Mi meg büszkén meséltünk általánosban, hogy az anyánk mivel foglalkozik. És nem, nem lettünk elhanyagolva, nagyonis boldog gyerekkora volt a legtöbbünknek.

2022. máj. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/111 anonim ***** válasza:
75%

22

Jaja, csak nagyon nem mindegy, hogy 45 évesen 20 év munkatapasztalat van-e mögötted, vagy 0.

2022. máj. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/111 anonim ***** válasza:
85%

"A vàlàs az bàrkinek benne van a pakliban, nem csak ilyen életszemlélet esetén."


Ez igaz, csak nem mindegy, hogy van-e saját egzisztenciád vagy 50 évesen kezdesz munkát keresni nulla tapasztalattal különösebb végzettség nélkül, mert azért nem a tanult nők szoktak ilyenbe belemenni.

2022. máj. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/111 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel semmit nem mondasz, hogy régimódi a párkapcsolat terén.

Dolgozna azért? Vagy eltartatja magát?

Hány gyerek?

Tanult, tanulatlan?

Ezek nélkül nem tudunk válaszolni.

2022. máj. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/111 anonim ***** válasza:
87%
Lehet bármilyen szuper végzettséged, 15-20-25 év háztartásbeliség után, munkatapasztalat nélkül a kutya nem fog felvenni. Értelmes állásba ami nem éhbért fizet biztos nem. Miért venne, amikor ugyan annyi munkatapasztalattal vehet fel friss tudással rendelkező pályakezdőt, aki után még kedvezményeket, támogatásokat is kap, vagy korodbelit aki mögött ott van 20 év munkatapasztalat.
2022. máj. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/111 A kérdező kommentje:

23 Ezt én nem így tapasztaltam, nekem rengeteg kulcsos gyerek osztàlytàrsam volt, sajnàltam öket mert az üres lakàs, üres hütö vàrta öket haza. Gyerekként ez sokat jelentett volna ha nem így van.



25 Nem mindenki született karrieristànak csak ezt tudom mondani. "Szép "

2022. máj. 5. 11:57
 29/111 A kérdező kommentje:
Szèp vilàg lenne ha mindenki az volna...
2022. máj. 5. 11:57
 30/111 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell karrieristának lenni, de a munka nem csak beteljesedést jelent, hanem önállóságot es egzisztenciát baj esetére is.

50 évesen nulla munkatapasztalattal nem fognak sehova felvenni.

2022. máj. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!